Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14181494

Insergeetika OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14181494
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202530 126 €
  • KMKR numberEE101938929

Usaldusväärsuse indeks

37/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 09.01.2017Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 09.01.2017 2017, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Insergeetika OÜ
Registrikood
14181494
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
09.01.2017
KMKR number
EE101938929
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Lootuse pst 17

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 37 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu30 126 €+9,3
Müügitulu muutus84 890 € → 30 126 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
71121Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €36 tuh €73 tuh €109 tuh €146 tuh €2019: 12 887 €20192020: 0,00 €20202021: 40 170 €20212022: 56 389 €20222023: 145 938 €145 938 €20232024: 84 890 €20242025: 30 126 €30 126 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 30 126 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 202530 126 €
2024Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 202584 890 €
2023Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008145 938 €
2022Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 200856 389 €
2021Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 200840 170 €
2020Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 20080,00 €
2019Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 200812 887 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112017: 0020172018: 020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu30 126 €84 890 €145 938 €56 389 €40 170 €0,00 €12 887 €
Ärikasum enne makse9024 €13 631 €73 266 €23 575 €24 240 €−3304 €−25 394 €
Aruandeaasta kasum9024 €12 660 €73 266 €23 575 €17 490 €−3304 €−25 394 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €32 358 €
Varad kokku64 338 €112 020 €195 629 €59 198 €9995 €13 600 €13 542 €
sh käibevarad15 857 €24 799 €88 074 €6356 €7507 €11 112 €10 085 €
sh raha11 019 €3037 €32 663 €1645 €
Omakapital48 581 €79 489 €99 830 €26 565 €2989 €12 501 €17 329 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised15 757 €11 260 €57 845 €32 633 €7006 €1099 €−3787 €
Pikaajalised kohustised0,00 €21 271 €37 954 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest75,5 %71,0 %51,0 %44,9 %29,9 %91,9 %128,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust30,0 %14,9 %50,2 %41,8 %43,5 %-197,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang