Registrikaart · Äriregistri kanne 14183168
Coreal Grupp OÜ
- Registrikood14183168
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20221
- Müügitulu 2022313 669 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Coreal Grupp OÜ
- Registrikood
- 14183168
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.01.2017
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Jõgeva maakond, Põltsamaa vald, Põltsamaa linn, Nurme tn 24-4
- Aadress kehtib alates
- 08.03.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| OÜ SANDRIKO | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 05.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kalev Ulst | Juhatuse liige | 08.03.2021 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Indrek Linna | kaudne osalus | 17.10.2024 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 77 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 313 669 € | +18,6 | |
| Müügitulu muutus | 189 841 € → 313 669 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725090826
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 3109 | Muu mööbli tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu mööbli tootmine teenis ettevõte 2022. aastal 313 669 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2022 | Muu mööbli tootmine EMTAK 2008 | 313 669 € |
| 2021 | Muu mööbli tootmine EMTAK 2008 | 189 841 € |
| 2020 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 1240 € |
| 2019 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 1235 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 313 669 € | 189 841 € | 1240 € | 1235 € |
| Ärikasum | 84 764 € | 24 350 € | −147 € | −756 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 84 764 € | 24 350 € | −147 € | −756 € |
| Aruandeaasta kasum | 84 764 € | 24 350 € | −147 € | −756 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 1734 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 282 729 € | 85 060 € | 16,00 € | 90,00 € |
| sh käibevarad | 282 729 € | 85 060 € | 16,00 € | 90,00 € |
| sh raha | 28 243 € | 7591 € | — | — |
| Omakapital | 110 711 € | 25 947 € | 16,00 € | 64,00 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 23 447 € | −903 € | −756 € | −1680 € |
| Lühiajalised kohustised | 172 018 € | 59 113 € | 0,00 € | 26,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 27.06.2024 | 03.07.2023 | 03.11.2021 | 05.08.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 39,2 % | 30,5 % | 100,0 % | 71,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 27,0 % | 12,8 % | −11,9 % | −61,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.