Registrikaart · Äriregistri kanne 14186801
EuroMystic OÜ
- Registrikood14186801
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20220
- Müügitulu 2022567 522 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- EuroMystic OÜ
- Registrikood
- 14186801
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.01.2017
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 10 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- —
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| - Atta Ur Rehman | 100 % · 10 000 € | Ainuomand | 23.03.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| - Atta Ur Rehman | Juhatuse liige | 17.04.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| - Atta Ur Rehman | otsene osalus | 30.03.2023 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 48 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 567 522 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 2 098 430 € → 567 522 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46661 | Muude kontorimasinate ja -seadmete hulgimüük | Põhitegevusala |
| 47911 | Jaemüük posti või Interneti teel |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude kontorimasinate ja -seadmete hulgimüük teenis ettevõte 2022. aastal 512 272 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2022 | Muude kontorimasinate ja -seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 512 272 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 55 250 € |
| 2021 | Muude kontorimasinate ja -seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 1 922 937 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 175 493 € |
| 2020 | Muude kontorimasinate ja -seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 2 572 746 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 378 515 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 1 202 080 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 567 522 € | 2 098 430 € | 2 953 272 € | 1 202 080 € |
| Ärikasum | −100 414 € | −60 953 € | 292 264 € | −4436 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −104 897 € | −61 939 € | 291 249 € | −4442 € |
| Aruandeaasta kasum | −105 647 € | −63 189 € | 291 249 € | −4442 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 4388 € | 4772 € | 4773 € | 4567 € |
| Varad kokku | 383 715 € | 506 493 € | 550 544 € | 140 574 € |
| sh käibevarad | 383 510 € | 501 899 € | 541 178 € | 126 435 € |
| sh põhivarad | 205 € | 4594 € | 9366 € | 14 139 € |
| sh raha | 29 966 € | 177 580 € | 287 532 € | 30 166 € |
| Omakapital | 242 992 € | 344 140 € | 412 329 € | 121 080 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 10 000 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 338 639 € | 404 829 € | 118 580 € | 123 022 € |
| Lühiajalised kohustised | 140 723 € | 162 353 € | 138 215 € | 19 494 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | −96 026 € | −56 181 € | 297 037 € | 131 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2023 | 28.06.2022 | 01.07.2021 | 15.09.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 63,3 % | 67,9 % | 74,9 % | 86,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −18,6 % | −3,0 % | 9,9 % | −0,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.