Registrikaart · Äriregistri kanne 14190783
Mebstore OÜ
- Registrikood14190783
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202561 059 €
- KMKR numberEE101972781
- Sellel aadressil on registreeritud 1549 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Mebstore OÜ
- Registrikood
- 14190783
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.01.2017
- KMKR number
- EE101972781
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 67/1-13b
- Aadress kehtib alates
- 21.01.2026
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Andris Permaņickis | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Andris Permaņickis | Juhatuse liige | 07.02.2017 |
| Dalanta OÜ | Kontaktisik | 21.01.2026 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Andris Permaņickis | otsene osalus | 30.01.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 61 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 61 059 € | +12,1 | |
| Müügitulu muutus | 50 385 € → 61 059 € | +6,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+37129122769
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47911 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | Põhitegevusala |
| 53201 | Muud posti- ja kullerteenused |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 59 514 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 59 514 € |
| 2025 | Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2025 | 1545 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 48 073 € |
| 2024 | Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2025 | 2312 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 64 948 € |
| 2023 | Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2008 | 2218 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 185 705 € |
| 2022 | Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2008 | 9991 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 326 287 € |
| 2021 | Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2008 | 19 089 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 167 895 € |
| 2020 | Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2008 | 11 304 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 276 093 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2023)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 31 300 € ehk 47 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 35 866 € |
| Müük Euroopa Liidu riikidele, muud | 31 300 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 61 059 € | 50 385 € | 67 166 € | 195 696 € | 345 376 € | 179 199 € | 276 093 € |
| Ärikasum | −4369 € | −8057 € | −7506 € | −30 483 € | 43 231 € | −15 112 € | −11 671 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −4413 € | −8057 € | −7508 € | −30 477 € | 43 241 € | −15 107 € | −11 666 € |
| Aruandeaasta kasum | −4413 € | −8057 € | −7508 € | −30 477 € | 43 241 € | −15 107 € | −11 666 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 14 590 € |
| Põhivarade kulum | 29,00 € | 207 € | 573 € | 544 € | 400 € | 400 € | 367 € |
| Varad kokku | 10 224 € | 10 192 € | 16 068 € | 23 762 € | 103 071 € | 58 865 € | 49 673 € |
| sh käibevarad | 10 224 € | 10 163 € | 15 832 € | 22 953 € | 102 238 € | 57 632 € | 48 040 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 29,00 € | 236 € | 809 € | 833 € | 1233 € | 1633 € |
| sh raha | 1128 € | 228 € | 956 € | 16 477 € | 100 851 € | 57 131 € | 47 682 € |
| Omakapital | 2622 € | 7035 € | 15 093 € | 22 601 € | 53 078 € | 9837 € | 22 444 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 4535 € | 12 592 € | 20 101 € | 50 578 € | 7337 € | 22 444 € | 34 110 € |
| Lühiajalised kohustised | 7602 € | 3157 € | 975 € | 1161 € | 7125 € | 28 438 € | 27 229 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 42 868 € | 20 590 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | −4340 € | −7850 € | −6933 € | −29 939 € | 43 631 € | −14 712 € | −11 304 € |
| Aruanne esitatud | 09.02.2026 | 22.05.2025 | 07.05.2024 | 08.06.2023 | 29.06.2022 | 29.06.2021 | 09.07.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 25,6 % | 69,0 % | 93,9 % | 95,1 % | 51,5 % | 16,7 % | 45,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −7,2 % | −16,0 % | −11,2 % | −15,6 % | 12,5 % | −8,4 % | −4,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.