Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14191890

Pavel Property OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14191890
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202589 966 €
  • KMKR numberEE101943367

Usaldusväärsuse indeks

57/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 25.01.2017Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 25.01.2017 2017, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Pavel Property OÜ
Registrikood
14191890
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
25.01.2017
KMKR number
EE101943367
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Hagudi tn 26-14
Aadress kehtib alates
30.11.2021

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Pavel Toomik100 % · 2500 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Pavel ToomikJuhatuse liige25.01.2017

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Pavel Toomikotsene osalus21.06.2021

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 57 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu89 966 €+13,6
Müügitulu muutus90 112 € → 89 966 €0
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
81301Maastiku hooldus ja korrashoidPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €23 tuh €45 tuh €68 tuh €90 tuh €2019202020212022202390 112 €202489 966 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Maastiku hooldus ja korrashoid teenis ettevõte 2025. aastal 89 966 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 202589 966 €
2024Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 202590 112 €
2023Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 200850 848 €
2022Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 200870 776 €
2021Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 200857 796 €
2020Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 200821 003 €
2019Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 20087961 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0112220172018201920202021220222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20242
20232
20222
20210
20200
20190
20181
20170

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu89 966 €90 112 €50 848 €70 776 €57 796 €21 003 €7961 €
Ärikasum−10 053 €−12 193 €−522 €−13 913 €31 456 €16 193 €6955 €
Kasum enne tulumaksustamist−10 129 €−12 430 €−834 €−13 911 €31 459 €16 193 €6955 €
Aruandeaasta kasum−10 134 €−12 434 €−834 €−13 911 €31 459 €16 193 €6955 €
Tööjõukulud13 325 €9295 €22 618 €12 963 €0,00 €0,00 €0,00 €
Põhivarade kulum10 808 €11 697 €8808 €3255 €1254 €449 €93,00 €
Varad kokku55 625 €53 974 €63 121 €57 486 €62 883 €29 078 €12 425 €
sh käibevarad22 381 €16 362 €16 151 €16 600 €52 286 €26 630 €11 327 €
sh põhivarad33 244 €37 612 €46 970 €40 886 €10 597 €2448 €1098 €
sh raha3049 €9675 €3878 €
Omakapital22 702 €32 836 €45 270 €46 104 €60 078 €28 618 €12 425 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum30 336 €42 770 €43 604 €57 515 €26 118 €9925 €2970 €
Lühiajalised kohustised24 303 €21 138 €17 851 €11 382 €2805 €460 €0,00 €
Pikaajalised kohustised8620 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1222000
Ärikasum enne kulumit755 €−496 €8286 €−10 658 €32 710 €16 642 €7048 €
Aruanne esitatud30.06.202630.06.202530.06.202401.07.202330.06.202221.06.202130.06.2020
Omakapitali osakaal varadest40,8 %60,8 %71,7 %80,2 %95,5 %98,4 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust−11,3 %−13,8 %−1,6 %−19,7 %54,4 %77,1 %87,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang