Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14193379

Flower Power a la Chiara OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14193379
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20242275 €
  • Sellel aadressil on registreeritud 1233 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

28/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 27.01.2017Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 27.01.2017 2017, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Flower Power a la Chiara OÜ
Registrikood
14193379
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
27.01.2017
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 8

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 28 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu2275 €0
Müügitulu muutus25 248 € → 2275 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
81301Maastiku hooldus ja korrashoidPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €6312 €13 tuh €19 tuh €25 tuh €201920202021202225 248 €20232275 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Maastiku hooldus ja korrashoid teenis ettevõte 2024. aastal 2275 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 20252275 €
2023Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 200825 248 €
2022Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 200820 097 €
2021Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 200812 644 €
2020Muu spordiõpe EMTAK 200820 422 €
2019Muu spordiõpe EMTAK 200821 925 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0011102017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu0,00 €2275 €25 428 €20 097 €12 644 €20 422 €21 925 €
Ärikasum enne makse−512 €−1902 €1454 €5957 €1560 €1534 €6507 €
Aruandeaasta kasum−512 €−1902 €1454 €5957 €1560 €1534 €6507 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku16 834 €17 346 €19 261 €16 673 €11 256 €9532 €7504 €
sh käibevarad16 834 €17 346 €19 261 €16 673 €11 256 €9532 €7504 €
sh raha5055 €5547 €
Omakapital16 834 €17 346 €19 248 €16 654 €10 197 €8637 €7104 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised0,00 €13,00 €19,00 €1059 €895 €400 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %99,9 %99,9 %90,6 %90,6 %94,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust−83,6 %5,7 %29,6 %12,3 %7,5 %29,7 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang