Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14200398

NCG Import Baltics OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14200398
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 202510
  • Müügitulu 202527 669 999 €
  • KMKR numberEE101949727
  • Sellel aadressil on registreeritud 22 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

63/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 07.02.2017Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 07.02.2017 2017, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
NCG Import Baltics OÜ
Registrikood
14200398
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
07.02.2017
KMKR number
EE101949727
Osa- või aktsiakapital
50 000 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Meistri tn 12
Aadress kehtib alates
13.12.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Omanikukonto: OÜ RAUA KAPITAL100 % · 50 000 €Ainuomand02.07.2026

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Tõnu VahtelJuhatuse liige09.05.2017
Kaupo RaudJuhatuse liige01.07.2026
Nasdaq CSD SEOsade registripidaja03.07.2026

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Tõnu Vahtelkaudne osalus01.06.2026
Kaupo Raudkaudne osalus01.06.2026

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv10 töötajat viimases aruandes+10
Müügitulu27 669 999 €+20
Müügitulu muutus41 033 000 € → 27 669 999 €-9,8
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €10,4 mln €20,8 mln €31,2 mln €41,5 mln €20192020202141 544 000 €20222023202427 669 999 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Mootorsõidukite hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 13 861 605 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Mootorsõidukite hulgimüük EMTAK 202513 861 605 €
2025Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 20255 196 197 €
2025Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 20254 657 947 €
2025Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük EMTAK 20253 954 250 €
2024Mootorsõidukite hulgimüük EMTAK 202525 261 792 €
2024Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük EMTAK 20256 533 270 €
2024Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 20254 717 326 €
2024Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 20254 520 612 €
2023Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 200832 543 000 €
2022Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 200841 544 000 €
2021Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 200831 325 000 €
2020Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 200828 759 000 €
2019Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 200834 849 000 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2025)

Majandusaasta aruanded

Väljaspool Eestit teenitud 13 836 000 € ehk 50 % aruandeaasta müügitulust.

RiikMüügitulu
Eesti13 834 000 €
Leedu9 094 000 €
Läti2 886 000 €
Jaapan867 000 €
Suurbritannia807 000 €
Müük Euroopa Liidu riikidele, muud95 000 €
Müük väljapoole Euroopa Liidu riike, muud87 000 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0368111120172018201920202021202220232024102025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
202510
202410
202310
202210
20219
202010
201910
201810
201711

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu27 670 000 €41 033 000 €32 543 000 €41 544 000 €31 325 000 €28 759 000 €34 849 000 €
Ärikasum589 000 €190 000 €725 000 €1 088 000 €768 000 €213 000 €−19 000 €
Kasum enne tulumaksustamist−282 000 €−838 000 €685 000 €959 000 €602 000 €−180 000 €−394 000 €
Aruandeaasta kasum−282 000 €−892 000 €685 000 €959 000 €602 000 €−180 000 €−394 000 €
Tööjõukulud994 000 €864 000 €909 000 €890 000 €843 000 €764 000 €811 000 €
Põhivarade kulum243 000 €218 000 €144 000 €125 000 €109 000 €120 000 €483 000 €
Varad kokku12 855 000 €25 620 000 €17 845 000 €9 639 000 €7 351 000 €8 926 000 €16 036 000 €
sh käibevarad11 981 000 €24 764 000 €17 226 000 €9 161 000 €6 911 000 €8 528 000 €15 614 000 €
sh põhivarad874 000 €856 000 €619 000 €478 000 €440 000 €398 000 €422 000 €
sh raha0,00 €672 000 €0,00 €102 000 €2 048 000 €
Omakapital2 831 000 €3 113 000 €4 221 000 €3 536 000 €2 577 000 €1 975 000 €155 000 €
sh osa- või aktsiakapital50 000 €50 000 €50 000 €50 000 €50 000 €50 000 €50 000 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum1 063 000 €1 955 000 €1 486 000 €527 000 €−75 000 €105 000 €499 000 €
Lühiajalised kohustised10 024 000 €22 507 000 €13 624 000 €6 103 000 €4 774 000 €6 951 000 €15 881 000 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1010101091010
Ärikasum enne kulumit832 000 €408 000 €869 000 €1 213 000 €877 000 €333 000 €464 000 €
Aruanne esitatud10.07.202625.06.202525.06.202420.06.202311.07.202214.06.202120.11.2020
AuditeeritudJahJahJahJahJahJahJah
Omakapitali osakaal varadest22,0 %12,2 %23,7 %36,7 %35,1 %22,1 %1,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust−1,0 %−2,2 %2,1 %2,3 %1,9 %−0,6 %−1,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang