Registrikaart · Äriregistri kanne 14200984
Sixdays OÜ
- Registrikood14200984
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20258
- Müügitulu 2025795 038 €
- KMKR numberEE101946636
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Sixdays OÜ
- Registrikood
- 14200984
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.02.2017
- KMKR number
- EE101946636
- Aadress
- Tartu maakond, Elva vald, Koruste küla, Alliku
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 86 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 8 töötajat viimases aruandes | +8 | |
| Müügitulu | 795 038 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 522 319 € → 795 038 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256502797
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 25531 | Mehaaniline metallitöötlus | Põhitegevusala |
| 47911 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mehaaniline metallitöötlus teenis ettevõte 2025. aastal 774 893 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2025 | 774 893 € |
| 2025 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 20 145 € |
| 2024 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2025 | 512 309 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 10 010 € |
| 2023 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 489 172 € |
| 2022 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 610 689 € |
| 2021 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 488 868 € |
| 2020 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 223 061 € |
| 2019 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 176 421 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 8 |
| 2024 | 8 |
| 2023 | 6 |
| 2022 | 6 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 795 038 € | 522 319 € | 489 172 € | 610 689 € | 488 868 € | 223 061 € | 176 421 € |
| Ärikasum enne makse | 166 395 € | 1086 € | 15 582 € | 5108 € | 58 521 € | 39 831 € | 19 529 € |
| Aruandeaasta kasum | 166 395 € | 1086 € | 15 582 € | 5108 € | 58 521 € | 39 831 € | 19 529 € |
| Tööjõukulud | 202 613 € | 202 362 € | 163 798 € | 167 966 € | 96 530 € | 49 857 € | 56 954 € |
| Varad kokku | 319 251 € | 285 874 € | 294 509 € | 257 508 € | 263 458 € | 125 280 € | 97 566 € |
| sh käibevarad | 183 883 € | 122 615 € | 106 786 € | 73 892 € | 98 845 € | 25 879 € | 18 644 € |
| sh raha | 83 979 € | 2623 € | 17 203 € | 38 749 € | 72 383 € | 15 080 € | 2087 € |
| Omakapital | 234 720 € | 170 889 € | 169 803 € | 154 221 € | 149 114 € | 90 593 € | 50 762 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 67 761 € | 94 214 € | 92 033 € | 88 075 € | 92 409 € | 24 936 € | 46 804 € |
| Pikaajalised kohustised | 16 770 € | 20 771 € | 32 673 € | 15 212 € | 21 935 € | 9751 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 8 | 8 | 6 | 6 | 5 | 3 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 73,5 % | 59,8 % | 57,7 % | 59,9 % | 56,6 % | 72,3 % | 52,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 20,9 % | 0,2 % | 3,2 % | 0,8 % | 12,0 % | 17,9 % | 11,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.