Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14201222

Nordas Invest OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14201222
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20250,00 €
  • Sellel aadressil on registreeritud 63 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

43/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 08.02.2017Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 08.02.2017 2017, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Nordas Invest OÜ
Registrikood
14201222
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
08.02.2017
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kai tn 1

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 43 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu0,00 €0
Müügitulu muutus0,00 € → 0,00 €0
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
64211Valdusfirmade tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €0 €1,00 €1,00 €1,00 €0,00 €202020212022202320240,00 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Valdusfirmade tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 0,00 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Valdusfirmade tegevus EMTAK 20250,00 €
2024Valdusfirmade tegevus EMTAK 20250,00 €
2023Valdusfirmade tegevus EMTAK 20080,00 €
2022Valdusfirmade tegevus EMTAK 20080,00 €
2021Valdusfirmade tegevus EMTAK 20080,00 €
2020Valdusfirmade tegevus EMTAK 20080,00 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0011102017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Ärikasum enne makse332 697 €−12 217 €−137 628 €−1 265 333 €1 139 758 €−217 126 €−705 507 €
Aruandeaasta kasum332 697 €−12 217 €−137 628 €−1 265 333 €1 139 758 €−217 126 €−705 507 €
Varad kokku1 223 833 €1 057 445 €1 314 749 €1 388 227 €2 595 153 €1 440 055 €1 538 109 €
sh käibevarad22 139 €118 340 €419 368 €420 028 €440 479 €202 451 €3317 €
sh raha11 143 €107 644 €408 973 €409 933 €440 479 €202 451 €3317 €
Omakapital−44 407 €−377 104 €−364 887 €−227 259 €1 038 074 €−101 684 €115 442 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised11 883 €10 386 €1 362 534 €1 615 486 €1 502 456 €60 850 €4951 €
Pikaajalised kohustised1 256 357 €1 424 163 €317 102 €0,00 €54 623 €1 480 889 €1 417 716 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest−3,6 %−35,7 %−27,8 %−16,4 %40,0 %−7,1 %7,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang