Registrikaart · Äriregistri kanne 14202291
AVG Auto OÜ
- Registrikood14202291
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025190 660 €
- KMKR numberEE102124198
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- AVG Auto OÜ
- Registrikood
- 14202291
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.02.2017
- KMKR number
- EE102124198
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Raua tn 16a-2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 44 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 190 660 € | +16,6 | |
| Müügitulu muutus | 404 565 € → 190 660 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+37258757787
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46711 | Mootorsõidukite hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 190 660 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite hulgimüük EMTAK 2025 | 190 660 € |
| 2024 | Mootorsõidukite hulgimüük EMTAK 2025 | 404 565 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 137 885 € |
| 2022 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 74 343 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 65 451 € |
| 2020 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 12 217 € |
| 2019 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 114 555 € |
| 2019 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 6500 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 190 660 € | 404 565 € | 137 885 € | 74 343 € | 65 451 € | 12 217 € | 121 055 € |
| Ärikasum enne makse | 12 531 € | 15 651 € | 102 726 € | 40 882 € | 28 453 € | 3558 € | 7047 € |
| Aruandeaasta kasum | 12 531 € | 15 651 € | 102 726 € | 40 882 € | 28 453 € | 3558 € | 7047 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 266 571 € | 364 171 € | 289 267 € | 191 116 € | 148 024 € | 88 626 € | 111 485 € |
| sh käibevarad | 266 571 € | 364 171 € | 289 267 € | 191 116 € | 148 024 € | 88 626 € | 111 485 € |
| sh raha | 92 342 € | 109 235 € | 42 360 € | 16 816 € | 27 625 € | 17 726 € | 1761 € |
| Omakapital | 226 532 € | 214 001 € | 198 350 € | 95 625 € | 54 743 € | 26 290 € | 22 732 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 40 039 € | 150 170 € | 90 917 € | 95 491 € | 93 281 € | 62 336 € | 88 753 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,0 % | 58,8 % | 68,6 % | 50,0 % | 37,0 % | 29,7 % | 20,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 6,6 % | 3,9 % | 74,5 % | 55,0 % | 43,5 % | 29,1 % | 5,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.