Registrikaart · Äriregistri kanne 14202397
Vieno Arena OÜ
- Registrikood14202397
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202552 918 €
- KMKR numberEE101957463
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 726 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Vieno Arena OÜ
- Registrikood
- 14202397
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.02.2017
- KMKR number
- EE101957463
- Aadress
- Rapla maakond, Märjamaa vald, Sääla küla, Liivatõnise
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 17 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 52 918 € | +11,5 | |
| Müügitulu muutus | 91 138 € → 52 918 € | -12,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 726 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253841154
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43221 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | Põhitegevusala |
| 47911 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 51 863 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 51 863 € |
| 2025 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 1055 € |
| 2024 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 91 138 € |
| 2023 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 72 292 € |
| 2022 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 163 780 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 202 106 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 154 280 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 150 148 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 52 918 € | 91 138 € | 72 292 € | 163 780 € | 202 106 € | 154 280 € | 150 148 € |
| Ärikasum enne makse | 966 € | 18 510 € | −2351 € | 74 534 € | 47 158 € | 28 944 € | 2568 € |
| Aruandeaasta kasum | 798 € | 15 232 € | −2351 € | 50 104 € | 39 347 € | 28 944 € | 1782 € |
| Tööjõukulud | 9225 € | 24 327 € | 29 828 € | 48 808 € | 76 602 € | 53 382 € | 76 264 € |
| Varad kokku | 29 021 € | 37 352 € | 70 296 € | 75 932 € | 92 137 € | 70 405 € | 19 319 € |
| sh käibevarad | 18 568 € | 23 737 € | 52 499 € | 50 205 € | 52 862 € | 35 096 € | 6863 € |
| sh raha | 1888 € | 22 947 € | 51 567 € | 49 829 € | 25 059 € | 21 302 € | 3050 € |
| Omakapital | 25 363 € | 24 564 € | 59 233 € | 61 584 € | 79 480 € | 40 133 € | 11 189 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 3658 € | 12 788 € | 11 063 € | 14 348 € | 12 657 € | 30 272 € | 8130 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,4 % | 65,8 % | 84,3 % | 81,1 % | 86,3 % | 57,0 % | 57,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,5 % | 16,7 % | −3,3 % | 30,6 % | 19,5 % | 18,8 % | 1,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 726 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.