SnowWhite Studio OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 41 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood14202411
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 202021 072 €
Üldandmed
- Ärinimi
- SnowWhite Studio OÜ
- Registrikood
- 14202411
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.02.2017
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Parda tn 3
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
57/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 21 072 € | +7,8 |
| Müügitulu muutus | 17 466 € → 21 072 € | +6,2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37255626854
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47191 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes teenis ettevõte 2020. aastal 21 072 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2020 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 21 072 € |
| 2019 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 17 466 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 21 072 € | 17 466 € |
| Ärikasum enne makse | 0,00 € | −742 € | −1445 € | −625 € | 422 € | 97,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 0,00 € | −742 € | −1445 € | −625 € | 422 € | 97,00 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 15 168 € | 9667 € |
| Varad kokku | 1279 € | 1279 € | 2021 € | 3466 € | 4091 € | 4135 € |
| sh käibevarad | 401 € | 401 € | 401 € | 1124 € | 1749 € | 623 € |
| sh raha | 401 € | 401 € | 401 € | 1124 € | 1749 € | 562 € |
| Omakapital | 1279 € | 1279 € | 2021 € | 3466 € | 4091 € | 3669 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 466 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 88,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | 2,0 % | 0,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.