Registrikaart · Äriregistri kanne 14204485
S&D TRADE OÜ
- Registrikood14204485
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025876 €
- Sellel aadressil on registreeritud 882 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- S&D TRADE OÜ
- Registrikood
- 14204485
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.02.2017
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Vesivärava tn 50-201
- Aadress kehtib alates
- 19.10.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| SVETLANA DENISENKO | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Svetlana Denisenko | Juhatuse liige | 24.01.2020 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Svetlana Denisenko | otsene osalus | 06.12.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 30 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 876 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 10 630 001 € → 876 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+79214388889
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46371 | Kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 876 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüük EMTAK 2025 | 876 € |
| 2024 | Kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüük EMTAK 2025 | 10 630 001 € |
| 2023 | Kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüük EMTAK 2008 | 1 167 183 € |
| 2022 | Kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüük EMTAK 2008 | 1 989 864 € |
| 2021 | Kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüük EMTAK 2008 | 2 447 856 € |
| 2020 | Kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüük EMTAK 2008 | 2 889 888 € |
| 2019 | Kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüük EMTAK 2008 | 2 166 316 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 10 630 001 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Holland | 10 630 001 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 876 € | 10 630 001 € | 1 167 183 € | 1 989 864 € | 2 447 856 € | 2 889 888 € | 2 166 316 € |
| Ärikasum | −96 634 € | 136 044 € | −153 926 € | −77 784 € | −110 791 € | 106 684 € | 123 011 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −128 640 € | 128 479 € | −164 506 € | −57 233 € | −83 328 € | 52 566 € | 127 296 € |
| Aruandeaasta kasum | −128 640 € | 128 479 € | −165 206 € | −72 746 € | −83 328 € | 52 566 € | 124 748 € |
| Tööjõukulud | 25 846 € | 93 866 € | 115 808 € | 161 027 € | 230 408 € | 97 288 € | 48 078 € |
| Põhivarade kulum | 1175 € | 2544 € | 3127 € | 2891 € | 1655 € | 386 € | 161 € |
| Varad kokku | 180 190 € | 291 617 € | 162 194 € | 400 788 € | 1 326 562 € | 850 818 € | 1 022 158 € |
| sh käibevarad | 180 190 € | 290 443 € | 158 476 € | 395 582 € | 1 319 865 € | 849 821 € | 1 020 775 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 1174 € | 3718 € | 5206 € | 6697 € | 997 € | 1383 € |
| sh raha | 179 851 € | 278 796 € | 78 170 € | 303 731 € | 479 852 € | 398 499 € | 268 100 € |
| Omakapital | 136 226 € | 264 866 € | 136 387 € | 305 894 € | 441 878 € | 525 206 € | 472 640 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 262 366 € | 133 887 € | 299 093 € | 376 140 € | 522 706 € | 470 140 € | 345 392 € |
| Lühiajalised kohustised | 43 964 € | 26 751 € | 25 807 € | 94 894 € | 884 684 € | 325 612 € | 549 518 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | −95 459 € | 138 588 € | −150 799 € | −74 893 € | −109 136 € | 107 070 € | 123 172 € |
| Aruanne esitatud | 05.06.2026 | 13.02.2026 | 26.07.2024 | 04.03.2024 | 26.04.2023 | 29.04.2022 | 28.04.2021 |
| Auditeeritud | — | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 75,6 % | 90,8 % | 84,1 % | 76,3 % | 33,3 % | 61,7 % | 46,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −14 684,9 % | 1,2 % | −14,2 % | −3,7 % | −3,4 % | 1,8 % | 5,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.