Registrikaart · Äriregistri kanne 14205094
Helgi Tours OÜ
- Registrikood14205094
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025274 785 €
- Sellel aadressil on registreeritud 173 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Helgi Tours OÜ
- Registrikood
- 14205094
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.02.2017
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 7-634
- Aadress kehtib alates
- 04.07.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| OLEH HLYNKA | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Oleh Hlynka | Juhatuse liige | 02.10.2018 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Oleh Hlynka | otsene osalus | 03.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 274 785 € | +18,1 | |
| Müügitulu muutus | 239 058 € → 274 785 € | +4,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+37254056737
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 79901 | Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 274 785 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus EMTAK 2025 | 274 785 € |
| 2024 | Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus EMTAK 2025 | 239 058 € |
| 2023 | Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus EMTAK 2008 | 310 760 € |
| 2022 | Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus EMTAK 2008 | 254 472 € |
| 2021 | Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus EMTAK 2008 | 248 310 € |
| 2020 | Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus EMTAK 2008 | 94 663 € |
| 2019 | Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus EMTAK 2008 | 579 715 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 274 785 € | 239 058 € | 310 760 € | 254 472 € | 248 310 € | 94 663 € | 579 715 € |
| Ärikasum | 13 138 € | 1523 € | 57 022 € | −77 512 € | 28 508 € | −849 € | 51 577 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 13 138 € | 1523 € | 57 022 € | −77 512 € | 28 342 € | −3756 € | 51 577 € |
| Aruandeaasta kasum | 13 138 € | 1523 € | 57 022 € | −77 512 € | 28 342 € | −3756 € | 51 577 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 240 382 € | 221 666 € | 224 996 € | 368 283 € | 296 488 € | 163 440 € | 352 140 € |
| sh käibevarad | 240 382 € | 221 666 € | 224 996 € | 368 283 € | 296 488 € | 163 440 € | 352 140 € |
| sh raha | 1595 € | 2366 € | 29 821 € | 20 765 € | 16 105 € | 11 826 € | 56 350 € |
| Omakapital | 115 132 € | 102 054 € | 100 531 € | 43 510 € | 121 022 € | 92 680 € | 96 437 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 101 994 € | 100 531 € | 43 509 € | 121 022 € | 92 680 € | 96 436 € | 44 860 € |
| Lühiajalised kohustised | 12 250 € | 6612 € | 11 465 € | 211 773 € | 175 466 € | 70 760 € | 255 703 € |
| Pikaajalised kohustised | 113 000 € | 113 000 € | 113 000 € | 113 000 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 12.06.2026 | 28.06.2025 | 21.05.2024 | 06.07.2023 | 30.06.2022 | 11.07.2021 | 29.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 47,9 % | 46,0 % | 44,7 % | 11,8 % | 40,8 % | 56,7 % | 27,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 4,8 % | 0,6 % | 18,3 % | −30,5 % | 11,4 % | −4,0 % | 8,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.