Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14205579

Niverox OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14205579
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 2025181 385 €
  • KMKR numberEE102047848

Usaldusväärsuse indeks

60/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 16.02.2017Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 16.02.2017 2017, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Niverox OÜ
Registrikood
14205579
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
16.02.2017
KMKR number
EE102047848
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Lääne maakond, Haapsalu linn, Panga küla, Mäemõisa tee 2
Aadress kehtib alates
30.01.2023

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Janno Hansi100 % · 2500 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Janno HansiJuhatuse liige13.06.2018

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Janno Hansiotsene osalus06.02.2019

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 60 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu181 385 €+16,4
Müügitulu muutus184 794 € → 181 385 €-0,6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €69 tuh €138 tuh €208 tuh €277 tuh €2019202020212022276 914 €20232024181 385 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 181 385 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025181 385 €
2024Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025184 794 €
2023Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008276 914 €
2022Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008264 920 €
2021Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008183 798 €
2020Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008131 489 €
2019Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008110 000 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0122320172018201920202021202232023202422025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20243
20233
20222
20212
20202
20192
20181
20170

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu181 385 €184 794 €276 914 €264 920 €183 798 €131 489 €110 000 €
Ärikasum7737 €3225 €4934 €2753 €9062 €3118 €4028 €
Kasum enne tulumaksustamist7380 €2247 €455 €1112 €7475 €3118 €4028 €
Aruandeaasta kasum7380 €2233 €455 €1112 €7475 €3118 €4028 €
Tööjõukulud32 311 €31 534 €37 193 €27 351 €20 322 €17 146 €24 398 €
Varad kokku116 036 €78 517 €117 035 €117 834 €40 837 €24 264 €19 137 €
sh käibevarad70 338 €69 423 €67 408 €43 488 €36 609 €16 883 €14 566 €
sh põhivarad45 698 €9094 €49 627 €74 346 €4228 €7381 €4571 €
sh raha2210 €2694 €20 486 €8584 €10 692 €169 €806 €
Omakapital31 737 €24 358 €22 125 €21 670 €20 557 €13 082 €9964 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum21 857 €19 625 €19 170 €18 058 €10 582 €7464 €3436 €
Lühiajalised kohustised84 299 €54 159 €94 910 €43 815 €20 280 €11 182 €9173 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €52 349 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)2332222
Aruanne esitatud30.06.202630.06.202530.06.202430.06.202330.06.202229.06.202128.10.2020
Omakapitali osakaal varadest27,4 %31,0 %18,9 %18,4 %50,3 %53,9 %52,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust4,1 %1,2 %0,2 %0,4 %4,1 %2,4 %3,7 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang