Justbits OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 4777 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood14205705
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 2024120 089 €
- KMKR numberEE102618497
Üldandmed
- Ärinimi
- Justbits OÜ
- Registrikood
- 14205705
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.02.2017
- KMKR number
- EE102618497
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepapaja tn 6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
63/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 120 089 € | +14,8 |
| Müügitulu muutus | 101 112 € → 120 089 € | +5,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2024. aastal 120 089 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 120 089 € |
| 2023 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 101 112 € |
| 2022 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 2048 € |
| 2021 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 1010 € |
| 2020 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 1131 € |
| 2019 | Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2008 | 1243 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 120 089 € | 101 112 € | 2048 € | 1010 € | 1131 € | 1243 € |
| Ärikasum enne makse | 69 780 € | 92 307 € | −631 € | −1085 € | −706 € | −373 € |
| Aruandeaasta kasum | 57 030 € | 92 307 € | −631 € | −1085 € | −706 € | −373 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 97 402 € | 96 718 € | 1442 € | 2073 € | 3158 € | 1363 € |
| sh käibevarad | 97 402 € | 96 718 € | 1442 € | 2073 € | 3158 € | 1363 € |
| sh raha | 514 € | 3425 € | 1441 € | 2072 € | 3157 € | 1230 € |
| Omakapital | 97 020 € | 90 990 € | −1317 € | 1814 € | 2898 € | 1104 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 382 € | 5728 € | 2759 € | 259 € | 260 € | 259 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,6 % | 94,1 % | -91,3 % | 87,5 % | 91,8 % | 81,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 47,5 % | 91,3 % | -30,8 % | -107,4 % | -62,4 % | -30,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.