Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14207087

Rehekoda OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14207087
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20254
  • Müügitulu 202599 960 €
  • KMKR numberEE101992745

Usaldusväärsuse indeks

61/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 20.02.2017Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 20.02.2017 2017, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Rehekoda OÜ
Registrikood
14207087
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
20.02.2017
KMKR number
EE101992745
Aadress
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kidaste küla, Välja

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 61 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv4 töötajat viimases aruandes+4
Müügitulu99 960 €+14,1
Müügitulu muutus100 169 € → 99 960 €-0,1
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €28 tuh €56 tuh €84 tuh €112 tuh €2019202020212022112 499 €2023202499 960 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 99 960 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 202599 960 €
2024Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025100 169 €
2023Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008112 499 €
2022Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200890 496 €
2021Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200857 580 €
2020Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200845 706 €
2019Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200859 414 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0123420172018201920202021420222023202442025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20254
20244
20234
20224
20213
20203
20193
20182
20172

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu99 960 €100 169 €112 499 €90 496 €57 580 €45 706 €59 414 €
Ärikasum enne makse2302 €−2603 €14 490 €1792 €−5048 €−10 088 €1988 €
Aruandeaasta kasum2302 €−2603 €14 490 €1792 €−5048 €−10 088 €1988 €
Tööjõukulud70 662 €75 193 €69 265 €67 502 €43 528 €32 689 €32 737 €
Varad kokku29 121 €30 377 €27 943 €12 677 €13 860 €8025 €21 807 €
sh käibevarad29 121 €30 377 €27 943 €12 677 €11 388 €4695 €17 618 €
sh raha0,00 €186 €1611 €206 €
Omakapital18 497 €16 195 €18 798 €4308 €2016 €7063 €17 151 €
sh osa- või aktsiakapital3000 €3000 €3000 €3000 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised10 624 €14 182 €9145 €8369 €11 844 €962 €4656 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)4444333
Omakapitali osakaal varadest63,5 %53,3 %67,3 %34,0 %14,5 %88,0 %78,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust2,3 %−2,6 %12,9 %2,0 %−8,8 %−22,1 %3,3 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang