Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14210149

Unistar haldus OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14210149
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 2025288 544 €
  • KMKR numberEE101950392

Usaldusväärsuse indeks

60/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 23.02.2017Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 23.02.2017 2017, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Unistar haldus OÜ
Registrikood
14210149
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
23.02.2017
KMKR number
EE101950392
Aadress
Viljandi maakond, Viljandi vald, Peetrimõisa küla, Tallinna tn 86

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 60 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu288 544 €+18,3
Müügitulu muutus301 663 € → 288 544 €-1,3
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €92 tuh €184 tuh €276 tuh €369 tuh €201920202021368 574 €202220232024288 544 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 288 544 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025288 544 €
2024Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025301 663 €
2023Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008332 106 €
2022Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008368 574 €
2021Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008296 150 €
2020Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008268 930 €
2019Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008283 828 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0122332017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20201
20193
20183
20173

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu288 544 €301 663 €332 106 €368 574 €296 150 €268 930 €283 828 €
Ärikasum enne makse96 567 €90 894 €97 878 €97 023 €99 624 €97 844 €89 132 €
Aruandeaasta kasum96 567 €90 894 €97 878 €97 023 €99 624 €97 844 €89 132 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €2037 €21 055 €27 601 €
Varad kokku1 039 582 €1 078 241 €1 163 379 €1 144 806 €1 166 599 €1 134 327 €1 155 426 €
sh käibevarad18 119 €27 441 €27 606 €44 143 €38 238 €18 327 €15 426 €
sh raha371 €8382 €5190 €14 131 €8778 €2092 €1041 €
Omakapital771 594 €675 027 €584 133 €486 255 €389 232 €289 608 €191 763 €
sh osa- või aktsiakapital5000 €5000 €5000 €5000 €5000 €5000 €5000 €
Lühiajalised kohustised206 552 €198 640 €204 861 €155 234 €737 367 €136 338 €134 792 €
Pikaajalised kohustised61 436 €204 574 €374 385 €503 317 €40 000 €708 381 €828 871 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000013
Omakapitali osakaal varadest74,2 %62,6 %50,2 %42,5 %33,4 %25,5 %16,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust33,5 %30,1 %29,5 %26,3 %33,6 %36,4 %31,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang