Registrikaart · Äriregistri kanne 14212119
Ikkunapojat OÜ
- Registrikood14212119
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 202554 131 €
- KMKR numberEE102174562
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Ikkunapojat OÜ
- Registrikood
- 14212119
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.02.2017
- KMKR number
- EE102174562
- Aadress
- Lääne maakond, Haapsalu linn, Haapsalu linn, Kastani tn 24-7
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 65 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 54 131 € | +11,6 | |
| Müügitulu muutus | 42 192 € → 54 131 € | +8,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+358400981252
- Mobiil+37258533442
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 55103 | Külalistemajad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Külalistemajad teenis ettevõte 2025. aastal 54 131 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Külalistemajad EMTAK 2025 | 54 131 € |
| 2024 | Hotellid EMTAK 2025 | 42 192 € |
| 2023 | Hotellid EMTAK 2008 | 14 011 € |
| 2021 | Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus EMTAK 2008 | 44 444 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 7788 € |
| 2020 | Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus EMTAK 2008 | 119 973 € |
| 2019 | Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus EMTAK 2008 | 57 493 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 54 131 € | 44 802 € | 14 011 € | 0,00 € | 52 232 € | 119 973 € | 57 493 € |
| Ärikasum enne makse | 1806 € | 11 546 € | −8416 € | 6,00 € | 1044 € | 3744 € | 16 538 € |
| Aruandeaasta kasum | 1806 € | 11 546 € | −8416 € | 6,00 € | −1101 € | −1520 € | 16 538 € |
| Tööjõukulud | 22 203 € | 8258 € | — | 0,00 € | 527 € | 25 232 € | 18 002 € |
| Varad kokku | 16 907 € | 20 405 € | 20 723 € | 12 573 € | 8367 € | 9804 € | 23 531 € |
| sh käibevarad | 1785 € | 3669 € | 1698 € | 3959 € | 5442 € | 5529 € | 23 531 € |
| sh raha | 1717 € | 3019 € | 1228 € | 426 € | 3734 € | 1464 € | 13 649 € |
| Omakapital | 8149 € | 6343 € | −5203 € | 3213 € | 3207 € | 9308 € | 20 828 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 8758 € | 14 062 € | 25 926 € | 9360 € | 5160 € | 496 € | 2703 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 48,2 % | 31,1 % | −25,1 % | 25,6 % | 38,3 % | 94,9 % | 88,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,3 % | 25,8 % | −60,1 % | — | −2,1 % | −1,3 % | 28,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.