Registrikaart · Äriregistri kanne 14213857
Edgeryders OÜ
- Registrikood14213857
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 202236 517 €
- Sellel aadressil on registreeritud 138 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Edgeryders OÜ
- Registrikood
- 14213857
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.03.2017
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 139e/2-8
- Aadress kehtib alates
- 28.04.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Hugi Hrafn Asgeirsson | 40 % · 1000 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Matthias Ansorg | 20 % · 500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Fatima-Nadia EL-Imam | 20 % · 500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Alberto Cottica | 20 % · 500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Fatima-Nadia El-Imam | Juhatuse liige | 01.03.2017 |
| Matthias Ansorg | Juhatuse liige | 01.03.2017 |
| Hugi Hrafn Asgeirsson | Juhatuse liige | 17.12.2019 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Matthias Ansorg | otsene osalus | 05.09.2018 |
| Fatima-Nadia El-Imam | otsene osalus | 05.09.2018 |
| Alberto Cottica | otsene osalus | 05.09.2018 |
| Hugi Hrafn Asgeirsson | otsene osalus | 15.07.2023 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 36 517 € | +10 | |
| Müügitulu muutus | 7768 € → 36 517 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70221 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2022. aastal 36 517 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 36 517 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 7768 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 67 324 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | — | 0,00 € | 36 517 € | 7768 € | 0,00 € | 72 003 € |
| Ärikasum | −237 717 € | 62 456 € | 16 159 € | 73 980 € | 4301 € | 17 698 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −237 402 € | 62 983 € | 17 487 € | 74 350 € | 6176 € | 17 730 € |
| Aruandeaasta kasum | −237 402 € | 62 983 € | 17 487 € | 74 350 € | 6176 € | 17 730 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | — | — | 0,00 € | 240 € | 240 € | 240 € |
| Varad kokku | 107 261 € | 321 706 € | 259 877 € | 422 271 € | 638 204 € | 840 222 € |
| sh käibevarad | 107 261 € | 321 706 € | 259 877 € | 422 271 € | 637 964 € | 839 743 € |
| sh põhivarad | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 240 € | 479 € |
| sh raha | 101 615 € | 217 959 € | 217 810 € | 417 687 € | 202 465 € | 687 411 € |
| Omakapital | 68 354 € | 302 756 € | 239 773 € | 222 286 € | 147 936 € | 142 153 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 302 566 € | 236 583 € | 219 096 € | 144 746 € | 138 570 € | 121 233 € |
| Lühiajalised kohustised | 38 907 € | 18 950 € | 20 104 € | 199 985 € | 490 268 € | 698 069 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | — | — | 16 159 € | 74 220 € | 4541 € | 17 938 € |
| Aruanne esitatud | 24.07.2025 | 16.07.2024 | 15.07.2023 | 21.06.2022 | 10.05.2022 | 04.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 63,7 % | 94,1 % | 92,3 % | 52,6 % | 23,2 % | 16,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | 47,9 % | 957,1 % | — | 24,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.