Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14215394

ILT OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14215394
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20253307 €

Usaldusväärsuse indeks

42/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 03.03.2017Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 03.03.2017 2017, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
ILT OÜ
Registrikood
14215394
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
03.03.2017
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Süsta tn 9-2

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 42 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu3307 €+0,4
Müügitulu muutus3417 € → 3307 €-1
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
74301Kirjalik ja suuline tõlgePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €1704 €3408 €5112 €6816 €2019: 4431 €20192020: 4624 €20202021: 6250 €20212022: 6816 €6816 €20222023: 3798 €20232024: 3417 €20242025: 3307 €3307 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Kirjalik ja suuline tõlge teenis ettevõte 2025. aastal 3307 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 20253307 €
2024Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 20253417 €
2023Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 20083798 €
2022Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 20086816 €
2021Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 20086250 €
2020Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 20084624 €
2019Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 20084431 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112017: 0020172018: 020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu3307 €3417 €3798 €6816 €6250 €4624 €4431 €
Ärikasum enne makse−7646 €−3289 €685 €2585 €4668 €2458 €3517 €
Aruandeaasta kasum−7646 €−3289 €685 €2585 €4668 €2458 €3517 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku9076 €22 862 €24 482 €21 669 €16 974 €14 434 €10 163 €
sh käibevarad7810 €21 162 €22 348 €21 669 €16 974 €14 434 €10 163 €
sh raha63,00 €6791 €19 680 €15 008 €14 198 €9630 €
Omakapital9076 €16 722 €20 011 €19 326 €16 741 €12 073 €9615 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised0,00 €6140 €4471 €2343 €233 €2361 €548 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest100,0 %73,1 %81,7 %89,2 %98,6 %83,6 %94,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust-231,2 %-96,3 %18,0 %37,9 %74,7 %53,2 %79,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang