SE7EN Solutions OÜ
- Registrikood14215655
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202314 850 €
- KMKR numberEE101961336
Üldandmed
- Ärinimi
- SE7EN Solutions OÜ
- Registrikood
- 14215655
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.03.2017
- KMKR number
- EE101961336
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Joa tn 3a-58
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
49/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 14 850 € | +6,4 |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70221 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2023. aastal 14 850 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 14 850 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 15 005 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 69 213 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 14 850 € | 0,00 € | 0,00 € | 15 005 € | 69 213 € |
| Ärikasum enne makse | −3386 € | −2768 € | 12 088 € | 927 € | −4146 € | 7135 € | 39 366 € |
| Aruandeaasta kasum | −3386 € | −2768 € | 12 088 € | 927 € | −4146 € | −7100 € | 34 449 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 4014 € | 13 915 € |
| Varad kokku | 13 390 € | 16 776 € | 19 554 € | 8090 € | 7164 € | 10 765 € | 78 989 € |
| sh käibevarad | 9116 € | 12 212 € | 15 780 € | 4110 € | 2978 € | 6373 € | 75 489 € |
| sh raha | 8034 € | 11 230 € | — | — | — | 5058 € | 59 351 € |
| Omakapital | 12 351 € | 15 737 € | 18 505 € | 6416 € | 5490 € | 9635 € | 75 971 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1039 € | 1039 € | 1049 € | 1674 € | 1674 € | 1130 € | 3018 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,2 % | 93,8 % | 94,6 % | 79,3 % | 76,6 % | 89,5 % | 96,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | 81,4 % | — | — | -47,3 % | 49,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.