Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14215661

Gairon Production OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14215661
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202530 815 €

Usaldusväärsuse indeks

45/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 06.03.2017Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 06.03.2017 2017, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Gairon Production OÜ
Registrikood
14215661
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
06.03.2017
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kaupmehe tn 10
Aadress kehtib alates
13.12.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Anne-Lii Raidme50 % · 1250 €Ainuomand02.09.2023
Aleksander Kornav50 % · 1250 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Aleksander KornavJuhatuse liige06.03.2017

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Anne-Lii Raidmeotsene osalus23.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu30 815 €+9,3
Müügitulu muutus39 950 € → 30 815 €-6,9
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
43351Muu ehitiste viimistlus ja lõpetaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €9988 €20 tuh €30 tuh €40 tuh €2019202020212022202339 950 €202430 815 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine teenis ettevõte 2025. aastal 30 815 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 202530 815 €
2024Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 202539 950 €
2023Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 200826 420 €
2022Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine EMTAK 200826 598 €
2021Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine EMTAK 200816 000 €
2020Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine EMTAK 20089480 €
2019Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine EMTAK 20088085 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0011120171201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20191
20181
20170

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu30 815 €39 950 €26 420 €26 598 €16 000 €9480 €8085 €
Ärikasum1352 €1434 €1390 €1648 €1581 €2128 €1070 €
Kasum enne tulumaksustamist1352 €1434 €1390 €1648 €1581 €2128 €1070 €
Aruandeaasta kasum1352 €1434 €1390 €1648 €1581 €2128 €1070 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €2890 €
Varad kokku15 776 €14 424 €12 990 €11 600 €9952 €8371 €6243 €
sh käibevarad15 776 €14 424 €12 990 €11 600 €9952 €8371 €6243 €
sh raha14 501 €8990 €12 990 €9000 €9952 €8371 €6143 €
Omakapital15 776 €14 424 €12 990 €11 600 €9952 €8371 €6243 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum11 924 €10 490 €9100 €7452 €5871 €3743 €2673 €
Lühiajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000001
Aruanne esitatud30.06.202616.06.202524.04.202428.06.202327.06.202215.06.202102.07.2020
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust4,4 %3,6 %5,3 %6,2 %9,9 %22,4 %13,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang