YX-Fintemec OÜ
- Registrikood14216821
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 202535
- Müügitulu 20256 972 303 €
- KMKR numberEE101962733
Üldandmed
- Ärinimi
- YX-Fintemec OÜ
- Registrikood
- 14216821
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.03.2017
- KMKR number
- EE101962733
- Aadress
- Harju maakond, Raasiku vald, Kalesi küla, Masinakeskuse tee 6a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
85/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 |
| Töötajate arv | 35 töötajat viimases aruandes | +20 |
| Müügitulu | 6 972 303 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 6 422 295 € → 6 972 303 € | +2,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 2511 | Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 6 972 303 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2025 | 6 972 303 € |
| 2024 | Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2025 | 6 422 295 € |
| 2023 | Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 6 081 206 € |
| 2022 | Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 5 923 626 € |
| 2021 | Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 4 251 800 € |
| 2020 | Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 2 834 976 € |
| 2019 | Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008 | 2 239 653 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 35 |
| 2024 | 33 |
| 2023 | 33 |
| 2022 | 34 |
| 2021 | 33 |
| 2020 | 28 |
| 2019 | 22 |
| 2018 | 14 |
| 2017 | 5 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 972 303 € | 6 422 295 € | 6 081 206 € | 5 923 626 € | 4 251 800 € | 2 834 976 € | 2 239 653 € |
| Ärikasum enne makse | 387 494 € | 637 562 € | 556 764 € | 190 674 € | 340 093 € | 200 514 € | 16 508 € |
| Aruandeaasta kasum | 387 494 € | 575 062 € | 556 764 € | 190 674 € | 340 093 € | 200 514 € | 16 508 € |
| Tööjõukulud | 1 460 081 € | 1 212 761 € | 1 083 325 € | 1 027 134 € | 797 906 € | 638 046 € | 527 827 € |
| Varad kokku | 3 445 953 € | 3 287 144 € | 3 462 459 € | 2 333 631 € | 2 069 883 € | 968 149 € | 907 487 € |
| sh käibevarad | 1 801 111 € | 1 583 222 € | 1 624 591 € | 1 508 416 € | 1 374 163 € | 534 800 € | 337 399 € |
| sh raha | 226 769 € | 234 871 € | 354 690 € | 177 772 € | 106 894 € | 67 753 € | 30 663 € |
| Omakapital | 2 242 946 € | 1 855 453 € | 1 530 391 € | 873 628 € | 682 954 € | 342 862 € | 55 401 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 544 420 € | 35 000 € | 35 000 € | 31 440 € | 31 440 € | 31 440 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 895 948 € | 599 885 € | 784 296 € | 707 769 € | 604 895 € | 412 207 € | 769 048 € |
| Pikaajalised kohustised | 307 059 € | 831 806 € | 1 147 772 € | 752 234 € | 782 034 € | 213 080 € | 83 038 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 35 | 33 | 33 | 34 | 33 | 28 | 22 |
| Omakapitali osakaal varadest | 65,1 % | 56,4 % | 44,2 % | 37,4 % | 33,0 % | 35,4 % | 6,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 5,6 % | 9,0 % | 9,2 % | 3,2 % | 8,0 % | 7,1 % | 0,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.