Powder OÜ
- Registrikood14217861
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20256078 €
- KMKR numberEE101954220
Üldandmed
- Ärinimi
- Powder OÜ
- Registrikood
- 14217861
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.03.2017
- KMKR number
- EE101954220
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, A. Lauteri tn 1-40a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
56/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 6078 € | +2,8 |
| Müügitulu muutus | 4432 € → 6078 € | +11,1 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725511120
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47631 | Sporditarvete jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Sporditarvete jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 6078 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Sporditarvete jaemüük EMTAK 2025 | 6078 € |
| 2024 | Sporditarvete jaemüük EMTAK 2025 | 4432 € |
| 2023 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 6390 € |
| 2022 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 4918 € |
| 2021 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 4927 € |
| 2020 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 5889 € |
| 2019 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 5684 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6078 € | 4432 € | 6390 € | 4918 € | 4927 € | 5889 € | 5684 € |
| Ärikasum enne makse | −9083 € | −3670 € | −1931 € | 42,00 € | −3375 € | 1594 € | 86,00 € |
| Aruandeaasta kasum | −9083 € | −3670 € | −1931 € | 42,00 € | −3375 € | 1594 € | 86,00 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 9519 € | 12 164 € | 10 089 € | 7253 € | 9231 € | 10 269 € | 6326 € |
| sh käibevarad | 9519 € | 12 164 € | 10 089 € | 7253 € | 9231 € | 10 269 € | 6326 € |
| sh raha | 3171 € | 3375 € | 4069 € | 1160 € | 2340 € | 2,00 € | 232 € |
| Omakapital | −2346 € | 299 € | 1274 € | 47,00 € | −1695 € | 1680 € | 10,00 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 11 865 € | 11 865 € | 8815 € | 7206 € | 10 926 € | 8589 € | 6316 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | -24,6 % | 2,5 % | 12,6 % | 0,6 % | -18,4 % | 16,4 % | 0,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -149,4 % | -82,8 % | -30,2 % | 0,9 % | -68,5 % | 27,1 % | 1,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.