Capitolinus OÜ
- Registrikood14223241
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 20240,00 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Capitolinus OÜ
- Registrikood
- 14223241
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.03.2017
- KMKR number
- —
- Aadress
- Pärnu maakond, Häädemeeste vald, Laadi küla, Siimu tee 15
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
43/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 0,00 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 0,00 € → 0,00 € | 0 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2024. aastal 0,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 36 086 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 23 105 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 41 062 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 10 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | — | — | 0,00 € | 36 086 € | 23 105 € | 41 062 € |
| Ärikasum enne makse | −9764 € | 20 629 € | −20 473 € | 4054 € | −1243 € | −14 551 € |
| Aruandeaasta kasum | −9764 € | 20 629 € | −20 473 € | 4054 € | −1243 € | −22 271 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 28 078 € |
| Varad kokku | 31 119 € | 35 583 € | 25 434 € | 57 971 € | 21 485 € | 30 094 € |
| sh käibevarad | 31 119 € | 35 583 € | 25 414 € | 57 242 € | 19 111 € | 25 171 € |
| sh raha | 85,00 € | — | — | 1559 € | — | 1,00 € |
| Omakapital | 14 128 € | 23 892 € | 3262 € | 23 734 € | 19 680 € | 20 923 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 16 991 € | 11 691 € | 22 172 € | 34 237 € | 1805 € | 9171 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 45,4 % | 67,1 % | 12,8 % | 40,9 % | 91,6 % | 69,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | 11,2 % | -5,4 % | -54,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.