OmaGive OÜ
- Registrikood14223643
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025125 765 €
- KMKR numberEE102088593
Üldandmed
- Ärinimi
- OmaGive OÜ
- Registrikood
- 14223643
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.03.2017
- KMKR number
- EE102088593
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Aedvilja tn 1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
53/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 125 765 € | +15 |
| Müügitulu muutus | 154 437 € → 125 765 € | -5,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725330114
- Mobiil +37258552504
- Veebileht oma.care
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 20411 | Seebi, pesemis-, puhastus- ja poleervahendite tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Seebi, pesemis-, puhastus- ja poleervahendite tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 125 765 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Seebi, pesemis-, puhastus- ja poleervahendite tootmine EMTAK 2025 | 125 765 € |
| 2024 | Seebi, pesemis-, puhastus- ja poleervahendite tootmine EMTAK 2025 | 154 437 € |
| 2023 | Seebi, pesemis-, puhastus- ja poleervahendite tootmine EMTAK 2008 | 183 903 € |
| 2022 | Seebi, pesemis-, puhastus- ja poleervahendite tootmine EMTAK 2008 | 147 005 € |
| 2021 | Seebi, pesemis-, puhastus- ja poleervahendite tootmine EMTAK 2008 | 138 843 € |
| 2020 | Parfüümide ja tualetitarvete tootmine EMTAK 2008 | 82 977 € |
| 2020 | Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük EMTAK 2008 | 55 961 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 30 725 € |
| 2020 | Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük EMTAK 2008 | 6894 € |
| 2019 | Parfüümide ja tualetitarvete tootmine EMTAK 2008 | 59 693 € |
| 2019 | Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük EMTAK 2008 | 43 234 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 24 217 € |
| 2019 | Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük EMTAK 2008 | 16 028 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 125 765 € | 154 437 € | 183 903 € | 147 005 € | 138 843 € | 176 557 € | 143 172 € |
| Ärikasum enne makse | 5538 € | 7007 € | 19 837 € | 15 267 € | 21 716 € | 14 114 € | 35 053 € |
| Aruandeaasta kasum | 5538 € | 7007 € | 19 837 € | 15 267 € | 21 716 € | 14 114 € | 35 053 € |
| Tööjõukulud | 11 238 € | 10 019 € | 16 901 € | 44 493 € | 38 329 € | 47 210 € | 16 207 € |
| Varad kokku | 118 532 € | 112 994 € | 141 254 € | 154 538 € | 133 431 € | 170 707 € | 178 470 € |
| sh käibevarad | 118 532 € | 112 994 € | 141 254 € | 154 538 € | 90 757 € | 125 437 € | 166 270 € |
| sh raha | 12 711 € | 9720 € | 14 325 € | 27 147 € | — | — | — |
| Omakapital | 118 532 € | 112 994 € | 105 987 € | 86 150 € | 35 830 € | — | 35 053 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | — | — | — | — | 97 601 € | — | 143 417 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 35 267 € | 68 388 € | 0,00 € | — | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | 5 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 75,0 % | 55,7 % | 26,9 % | — | 19,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 4,4 % | 4,5 % | 10,8 % | 10,4 % | 15,6 % | 8,0 % | 24,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.