Registrikaart · Äriregistri kanne 14223672
Gardenista OÜ
- Registrikood14223672
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202588 678 €
- KMKR numberEE102173864
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Gardenista OÜ
- Registrikood
- 14223672
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.03.2017
- KMKR number
- EE102173864
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Hõbekuuse tee 47
- Aadress kehtib alates
- 24.11.2025
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Kärolin Ridal | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kärolin Ridal | Juhatuse liige | 17.03.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Kärolin Ridal | otsene osalus | 15.07.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 42 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 88 678 € | +13,6 | |
| Müügitulu muutus | 216 865 € → 88 678 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725284435
- Veebilehtgardenista.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 81301 | Maastiku hooldus ja korrashoid | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Maastiku hooldus ja korrashoid teenis ettevõte 2025. aastal 88 678 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 88 678 € |
| 2024 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 216 865 € |
| 2023 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 168 955 € |
| 2023 | Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük EMTAK 2008 | 9204 € |
| 2022 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 76 156 € |
| 2022 | Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük EMTAK 2008 | 5605 € |
| 2021 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 57 733 € |
| 2021 | Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük EMTAK 2008 | 6221 € |
| 2020 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 60 196 € |
| 2019 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 51 622 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 88 678 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 88 678 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 88 678 € | 216 865 € | 178 159 € | 81 762 € | 63 954 € | 60 196 € | 51 622 € |
| Ärikasum | 1133 € | 45 373 € | 16 841 € | −6147 € | −11 560 € | 546 € | −2582 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1120 € | 45 361 € | 16 843 € | −6208 € | −11 838 € | 408 € | −2582 € |
| Aruandeaasta kasum | 275 € | 44 386 € | 16 843 € | −6208 € | −11 838 € | 320 € | −3407 € |
| Tööjõukulud | 35 575 € | 56 573 € | 34 243 € | 13 729 € | 14 198 € | 13 712 € | 12 934 € |
| Põhivarade kulum | 2297 € | 4286 € | 3855 € | 4304 € | 4223 € | 1342 € | 760 € |
| Varad kokku | 39 081 € | 74 593 € | 32 609 € | 13 416 € | 16 705 € | 11 543 € | 17 577 € |
| sh käibevarad | 34 447 € | 67 233 € | 23 746 € | 2809 € | 3431 € | 5327 € | 15 614 € |
| sh põhivarad | 4634 € | 7360 € | 8863 € | 10 607 € | 13 274 € | 6216 € | 1963 € |
| sh raha | 25 509 € | 20 856 € | 17 194 € | 994 € | 1629 € | 2077 € | 11 095 € |
| Omakapital | 36 733 € | 44 717 € | 10 374 € | 3339 € | 2968 € | 5434 € | 5652 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 33 958 € | −2169 € | −15 111 € | −8904 € | 2934 € | 2614 € | 6559 € |
| Lühiajalised kohustised | 2348 € | 29 876 € | 21 527 € | 7483 € | 9627 € | 5006 € | 11 925 € |
| Pikaajalised kohustised | — | 0,00 € | 708 € | 2594 € | 4110 € | 1103 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 3430 € | 49 659 € | 20 696 € | −1843 € | −7337 € | 1888 € | −1822 € |
| Aruanne esitatud | 27.06.2026 | 18.08.2025 | 03.09.2024 | 03.07.2023 | 01.02.2023 | 30.09.2021 | 31.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,0 % | 59,9 % | 31,8 % | 24,9 % | 17,8 % | 47,1 % | 32,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,3 % | 20,5 % | 9,5 % | −7,6 % | −18,5 % | 0,5 % | −6,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.