Registrikaart · Äriregistri kanne 14226297
OÜ USUS
- Registrikood14226297
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 202499 013 €
- KMKR numberEE101958145
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ USUS
- Registrikood
- 14226297
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.03.2017
- KMKR number
- EE101958145
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Vene tn 27-2
- Aadress kehtib alates
- 13.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Richard Viies | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Richard Viies | Juhatuse liige | 22.03.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Richard Viies | otsene osalus | 10.07.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 62 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 99 013 € | +14 | |
| Müügitulu muutus | 87 462 € → 99 013 € | +4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725083438
- Veebilehtusus.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2024. aastal 99 013 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 99 013 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 87 462 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 76 767 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 176 382 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 250 159 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 251 045 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Avalikult kasutatavate teede korrashoid | Majandustegevusteade | Kehtiv | 08.03.2020 |
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 08.03.2020 |
| Muinsuskaitse | Majandustegevusteade | Kehtiv | 17.04.2024 |
| Omanikujärelevalve | Majandustegevusteade | Kehtiv | 15.06.2020 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedKogu 99 013 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 99 013 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 99 013 € | 87 462 € | 76 767 € | 176 382 € | 250 159 € | 251 045 € |
| Ärikasum | 6115 € | 18 901 € | 2346 € | −16 530 € | 31 133 € | 39 840 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 5556 € | 18 965 € | 2409 € | −16 729 € | 30 409 € | 39 734 € |
| Aruandeaasta kasum | 5556 € | 18 965 € | 2409 € | −16 729 € | 30 409 € | 39 734 € |
| Tööjõukulud | 18 148 € | 8781 € | 9462 € | 8426 € | — | — |
| Põhivarade kulum | 4972 € | 3137 € | 3245 € | 3522 € | 6240 € | 1783 € |
| Varad kokku | 168 126 € | 102 706 € | 97 771 € | 75 501 € | 114 748 € | 121 549 € |
| sh käibevarad | 76 991 € | 96 211 € | 88 949 € | 66 041 € | 91 349 € | 92 087 € |
| sh põhivarad | 91 135 € | 6495 € | 8822 € | 9460 € | 23 399 € | 29 462 € |
| sh raha | 57 294 € | 79 337 € | 49 090 € | 26 481 € | 24 917 € | 11 689 € |
| Omakapital | 100 412 € | 94 856 € | 75 889 € | 73 480 € | 90 209 € | 59 800 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 92 356 € | 73 391 € | 70 980 € | 87 709 € | 57 300 € | 17 566 € |
| Lühiajalised kohustised | 15 974 € | 7850 € | 21 882 € | 2021 € | 17 018 € | 43 059 € |
| Pikaajalised kohustised | 51 740 € | — | — | 0,00 € | 7521 € | 18 690 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 11 087 € | 22 038 € | 5591 € | −13 008 € | 37 373 € | 41 623 € |
| Aruanne esitatud | 01.07.2025 | 23.08.2024 | 29.06.2023 | 02.12.2022 | 02.07.2021 | 15.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 59,7 % | 92,4 % | 77,6 % | 97,3 % | 78,6 % | 49,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 5,6 % | 21,7 % | 3,1 % | −9,5 % | 12,2 % | 15,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.