Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14226334

Diaway OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14226334
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20253
  • Müügitulu 20251 542 281 €
  • KMKR numberEE101958941
  • Sellel aadressil on registreeritud 69 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

53/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 22.03.2017Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 22.03.2017 2017, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Diaway OÜ
Registrikood
14226334
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
22.03.2017
KMKR number
EE101958941
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Harju tn 6

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 53 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv3 töötajat viimases aruandes+3
Müügitulu1 542 281 €+20
Müügitulu muutus2 581 201 € → 1 542 281 €-12,1
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
46501Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüükPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €2,3 mln €4,6 mln €6,9 mln €9,2 mln €201920209 164 970 €20212022202320241 542 281 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 1 542 281 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük EMTAK 20251 542 281 €
2024Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük EMTAK 20252 581 201 €
2023Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük EMTAK 20082 371 786 €
2022Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük EMTAK 20083 043 850 €
2021Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük EMTAK 20089 164 970 €
2020Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük EMTAK 20085 748 810 €
2019Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük EMTAK 20084 067 791 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0122320172018201920203202120222023202432025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20253
20243
20233
20223
20213
20202
20192
20182
20170

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu1 542 281 €2 581 201 €2 371 786 €3 043 850 €9 164 970 €5 748 810 €4 067 791 €
Ärikasum enne makse−547 989 €124 062 €−354 333 €235 191 €1 042 488 €324 086 €296 209 €
Aruandeaasta kasum−547 989 €124 062 €−401 678 €165 746 €982 727 €324 086 €296 209 €
Tööjõukulud123 146 €136 252 €141 433 €148 522 €114 466 €101 688 €79 958 €
Varad kokku1 499 784 €981 428 €797 302 €1 512 923 €2 377 888 €1 498 521 €634 028 €
sh käibevarad139 084 €957 276 €782 582 €1 508 963 €2 371 130 €1 492 353 €630 693 €
sh raha92 722 €185 497 €428 448 €767 776 €87 799 €447 280 €413 240 €
Omakapital1 464 550 €892 985 €768 923 €1 473 550 €1 613 381 €869 699 €545 613 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised35 234 €88 443 €28 379 €39 373 €764 507 €628 822 €88 415 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)3333322
Omakapitali osakaal varadest97,7 %91,0 %96,4 %97,4 %67,8 %58,0 %86,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust−35,5 %4,8 %−16,9 %5,4 %10,7 %5,6 %7,3 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang