Registrikaart · Äriregistri kanne 14231625
OÜ Lemniscata
- Registrikood14231625
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20251 281 484 €
- KMKR numberEE102482018
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Lemniscata
- Registrikood
- 14231625
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.03.2017
- KMKR number
- EE102482018
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Vääna tn 28
- Aadress kehtib alates
- 14.07.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Liudmyla Sheremetieva | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Liudmyla Sheremetieva | Juhatuse liige | 30.03.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Liudmyla Sheremetieva | otsene osalus | 27.04.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 54 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 1 281 484 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 865 253 € → 1 281 484 € | -9,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37254502295
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46503 | Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 1 281 484 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük EMTAK 2025 | 1 281 484 € |
| 2024 | Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük EMTAK 2025 | 1 865 253 € |
| 2023 | Elektroonika- ja telekommunikatsiooniseadmete ning nende osade hulgimüük EMTAK 2008 | 868 912 € |
| 2022 | Elektroonika- ja telekommunikatsiooniseadmete ning nende osade hulgimüük EMTAK 2008 | 444 204 € |
| 2022 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 24 978 € |
| 2021 | Muud veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 41 237 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 200 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 1 411 774 € ehk 110 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Ukraina | 1 408 830 € |
| Kasahstan | 2944 € |
| Eesti | −130 290 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 281 484 € | 1 865 253 € | 868 912 € | 469 182 € | 41 237 € | 0,00 € | 200 € |
| Ärikasum | −186 392 € | 540 214 € | 28 605 € | 11 370 € | 20 631 € | −147 € | 33,00 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −186 187 € | 528 991 € | 24 764 € | 10 595 € | 20 633 € | −147 € | 33,00 € |
| Aruandeaasta kasum | −191 828 € | 528 991 € | 24 764 € | 10 595 € | 20 633 € | −147 € | 33,00 € |
| Tööjõukulud | 24 370 € | 14 207 € | 18 201 € | 10 898 € | 6492 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 925 € | 977 € | 614 € | 469 € | 114 € | 61,00 € | — |
| Varad kokku | 393 703 € | 720 438 € | 66 485 € | 87 066 € | 27 301 € | 2434 € | 2581 € |
| sh käibevarad | 392 542 € | 718 351 € | 63 421 € | 85 137 € | 26 039 € | 2310 € | 2396 € |
| sh põhivarad | 1161 € | 2087 € | 3064 € | 1929 € | 1262 € | 124 € | 185 € |
| sh raha | 99 315 € | 152 453 € | 51 315 € | 33 317 € | — | — | — |
| Omakapital | 378 089 € | 589 917 € | 58 426 € | 33 661 € | 23 066 € | 2434 € | 2581 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 567 417 € | 58 426 € | 33 662 € | 23 066 € | 2434 € | 2581 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 15 614 € | 130 521 € | 8059 € | 53 405 € | 4235 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | −185 467 € | 541 191 € | 29 219 € | 11 839 € | 20 745 € | −86,00 € | — |
| Aruanne esitatud | 13.04.2026 | 08.04.2025 | 01.04.2024 | 13.06.2023 | 09.06.2022 | 24.03.2021 | 27.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,0 % | 81,9 % | 87,9 % | 38,7 % | 84,5 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −15,0 % | 28,4 % | 2,9 % | 2,3 % | 50,0 % | — | 16,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.