Registrikaart · Äriregistri kanne 14234948
Successo OÜ
- Registrikood14234948
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025535 591 €
- KMKR numberEE102281219
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Successo OÜ
- Registrikood
- 14234948
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 04.04.2017
- KMKR number
- EE102281219
- Aadress
- Harju maakond, Harku vald, Vääna-Jõesuu küla, Vesilinnu tee 13
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 74 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 535 591 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 393 811 € → 535 591 € | +10,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725132250
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 524 191 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 524 191 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 11 400 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 393 811 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 207 558 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 87 436 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 48 970 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 46 129 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 35 997 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 535 591 € | 393 811 € | 207 558 € | 87 436 € | 48 970 € | 46 404 € | 35 997 € |
| Ärikasum enne makse | 16 235 € | 24 235 € | 18 096 € | 54 166 € | 18 210 € | 7084 € | −6390 € |
| Aruandeaasta kasum | 16 235 € | 24 235 € | 18 096 € | 54 166 € | 18 210 € | 7084 € | −6390 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 4160 € | 5594 € | 5722 € | 2428 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 144 184 € | 128 129 € | 107 806 € | 79 601 € | 32 772 € | 15 643 € | 2501 € |
| sh käibevarad | 144 184 € | 128 129 € | 107 806 € | 79 601 € | 32 772 € | 15 643 € | 2501 € |
| sh raha | 6985 € | 5,00 € | 167 € | 22 951 € | 4,00 € | 26,00 € | 1,00 € |
| Omakapital | 134 170 € | 117 935 € | 93 700 € | 75 604 € | 21 438 € | 3228 € | −3856 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 10 014 € | 7444 € | 6606 € | 3997 € | 11 334 € | 12 415 € | 5411 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 2750 € | 7500 € | — | — | 0,00 € | 946 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,1 % | 92,0 % | 86,9 % | 95,0 % | 65,4 % | 20,6 % | −154,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,0 % | 6,2 % | 8,7 % | 61,9 % | 37,2 % | 15,3 % | −17,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.