Bos Taurus OÜ
- Registrikood14235391
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20259426 €
- KMKR numberEE101999696
Üldandmed
- Ärinimi
- Bos Taurus OÜ
- Registrikood
- 14235391
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.04.2017
- KMKR number
- EE101999696
- Aadress
- Põlva maakond, Räpina vald, Ristipalo küla, Keskuse tee 3
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
33/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 9426 € | +4,6 |
| Müügitulu muutus | 21 622 € → 9426 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725116149
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 0119 | Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | Põhitegevusala |
| 01421 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muude põllukultuuride kasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 5456 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude põllukultuuride kasvatus EMTAK 2025 | 5456 € |
| 2025 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2025 | 3970 € |
| 2024 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2025 | 13 968 € |
| 2024 | Muude põllukultuuride kasvatus EMTAK 2025 | 6919 € |
| 2024 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2025 | 735 € |
| 2023 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 15 893 € |
| 2023 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 6000 € |
| 2023 | Muude põllukultuuride kasvatus EMTAK 2008 | 3796 € |
| 2023 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 450 € |
| 2022 | Muude põllukultuuride kasvatus EMTAK 2008 | 10 874 € |
| 2022 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 4432 € |
| 2022 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 4000 € |
| 2022 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 1200 € |
| 2021 | Muude põllukultuuride kasvatus EMTAK 2008 | 6075 € |
| 2021 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 4000 € |
| 2021 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 3600 € |
| 2021 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 2100 € |
| 2020 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 14 018 € |
| 2020 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 4104 € |
| 2019 | Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus EMTAK 2008 | 9810 € |
| 2019 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 4200 € |
| 2019 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 2975 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 10 306 € | 21 622 € | 26 139 € | 21 907 € | 15 794 € | 18 212 € | 16 985 € |
| Ärikasum enne makse | 1391 € | 2587 € | −11 901 € | 551 € | 25 950 € | 3691 € | 26 510 € |
| Aruandeaasta kasum | 1391 € | 2587 € | −11 901 € | 551 € | 25 950 € | 3691 € | 26 510 € |
| Tööjõukulud | 11 394 € | 15 265 € | 5859 € | 2552 € | 1567 € | 1562 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 247 509 € | 244 228 € | 288 308 € | 224 338 € | 250 203 € | 105 561 € | 96 700 € |
| sh käibevarad | 31 719 € | 16 155 € | 48 527 € | 50 519 € | 71 777 € | 42 572 € | 32 911 € |
| sh raha | 14 598 € | 6385 € | 19 445 € | 11 390 € | 43 577 € | 7728 € | 4999 € |
| Omakapital | 74 023 € | 72 632 € | 70 045 € | 81 946 € | 81 395 € | 33 785 € | 30 094 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 28 155 € | 22 231 € | 28 222 € | 26 363 € | 46 985 € | 5954 € | 5747 € |
| Pikaajalised kohustised | 145 331 € | 149 365 € | 190 041 € | 116 029 € | 121 823 € | 65 822 € | 60 859 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 29,9 % | 29,7 % | 24,3 % | 36,5 % | 32,5 % | 32,0 % | 31,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 13,5 % | 12,0 % | -45,5 % | 2,5 % | 164,3 % | 20,3 % | 156,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.