Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14236249

Kenfan OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14236249
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20240
  • Müügitulu 202027,00 €

Usaldusväärsuse indeks

28/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 06.04.2017Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 06.04.2017 2017, Esimene aruanne 2018, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Kenfan OÜ
Registrikood
14236249
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
06.04.2017
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
05.01 — 04.01
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Kannikese tn 8-2
Aadress kehtib alates
13.12.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Ragnar Maripuu100 % · 2500 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Ragnar MaripuuJuhatuse liige06.04.2017

Usaldusväärsuse indeks — 28 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu27,00 €0
Müügitulu muutus19 833 € → 27,00 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
41201Elamute ja mitteeluhoonete ehitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €4958 €9917 €15 tuh €20 tuh €19 833 €201927,00 €2020
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2020. aastal 27,00 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2020Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200827,00 €
2019Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200819 833 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111020182019202020212022202302024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20232022202120202019
Müügitulu0,00 €0,00 €0,00 €27,00 €19 833 €
Ärikasum0,00 €0,00 €−1226 €−2406 €−1315 €
Kasum enne tulumaksustamist0,00 €0,00 €−1226 €−2406 €−1315 €
Aruandeaasta kasum0,00 €0,00 €−1226 €−2406 €−1315 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku13 171 €13 171 €13 171 €14 397 €16 803 €
sh käibevarad13 171 €13 171 €13 171 €14 397 €16 803 €
Omakapital13 171 €13 171 €13 171 €14 397 €16 803 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum13 171 €11 944 €14 397 €16 803 €18 118 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)00000
Aruanne esitatud24.07.202409.07.202305.07.202308.09.202208.09.2022
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust−8911,1 %−6,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang