Registrikaart · Äriregistri kanne 14236798
Univestments OÜ
- Registrikood14236798
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202525 750 €
- KMKR numberEE102143674
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Univestments OÜ
- Registrikood
- 14236798
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.04.2017
- KMKR number
- EE102143674
- Aadress
- Viljandi maakond, Viljandi vald, Odiste küla, Vana-Kimeli
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 36 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 25 750 € | +8,6 | |
| Müügitulu muutus | 106 088 € → 25 750 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725149962
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 25 350 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 25 350 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 400 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 82 188 € |
| 2024 | Lillede ja taimede hulgimüük EMTAK 2025 | 20 000 € |
| 2024 | Elektripaigaldustööd EMTAK 2025 | 3500 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 400 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 400 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 15 400 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 7500 € |
| 2021 | Elektri- ja sidevõrkude ehitus EMTAK 2008 | 7000 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 2100 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 400 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 24 700 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 23 211 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 31 910 € |
| 2019 | Jaemüük posti või Interneti teel EMTAK 2008 | 1821 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 25 750 € | 106 088 € | 400 € | 22 900 € | 9500 € | 47 911 € | 33 731 € |
| Ärikasum enne makse | 87 971 € | 20 507 € | −26 861 € | −3039 € | −28 118 € | 10 880 € | 22 730 € |
| Aruandeaasta kasum | 87 971 € | 20 507 € | −26 861 € | −3039 € | −28 118 € | 10 880 € | 22 730 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 11 427 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 451 887 € | 353 814 € | 412 071 € | 413 547 € | 334 848 € | 308 770 € | 120 804 € |
| sh käibevarad | 105 560 € | 103 285 € | 166 907 € | 156 168 € | 77 836 € | 165 102 € | 65 250 € |
| sh raha | 6630 € | 2177 € | 4155 € | 638 € | 173 € | 15 896 € | 31 918 € |
| Omakapital | 116 568 € | 28 597 € | 8090 € | 36 970 € | 40 095 € | 68 212 € | 58 035 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 335 319 € | 325 217 € | 386 481 € | 343 530 € | 253 278 € | 199 083 € | 17 184 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 17 500 € | 33 047 € | 41 475 € | 41 475 € | 45 585 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 25,8 % | 8,1 % | 2,0 % | 8,9 % | 12,0 % | 22,1 % | 48,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 341,6 % | 19,3 % | −6715,3 % | −13,3 % | −296,0 % | 22,7 % | 67,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.