Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14237964

Muhe Muu OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14237964
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20251438 €
  • KMKR numberEE102090691

Usaldusväärsuse indeks

28/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 10.04.2017Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 10.04.2017 2017, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Muhe Muu OÜ
Registrikood
14237964
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
10.04.2017
KMKR number
EE102090691
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Põlva maakond, Kanepi vald, Veski küla, Parmo
Aadress kehtib alates
17.06.2025

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Kaarel Sild100 % · 2500 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Kaarel SildJuhatuse liige10.04.2017

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Kaarel Sildotsene osalus12.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 28 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu1438 €0
Müügitulu muutus7294 € → 1438 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
01421Muu veislaste ja pühvlikasvatusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €4253 €8507 €13 tuh €17 tuh €201920202021202217 013 €202320241438 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu veislaste ja pühvlikasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 1438 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 20251438 €
2024Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 20257294 €
2023Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 200817 013 €
2022Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 200814 896 €
2021Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 20086204 €
2020Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 20085052 €
2019Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 20081615 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0011102017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu1438 €7294 €17 013 €14 896 €6204 €5052 €1615 €
Ärikasum−1212 €3163 €376 €−1032 €17 097 €12 653 €1745 €
Kasum enne tulumaksustamist−3059 €610 €−1043 €−1032 €17 097 €12 653 €1745 €
Aruandeaasta kasum−3059 €−140 €−1043 €−1032 €17 097 €12 653 €1745 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Põhivarade kulum5621 €5012 €1572 €4538 €4976 €3762 €3763 €
Varad kokku76 764 €75 191 €87 878 €44 115 €52 643 €34 016 €29 364 €
sh käibevarad2885 €2123 €17 588 €21 157 €20 930 €18 987 €8872 €
sh põhivarad73 879 €73 068 €70 290 €22 958 €31 713 €15 029 €20 492 €
sh raha107 €0,00 €
Omakapital38 965 €42 024 €45 164 €33 215 €34 247 €17 150 €4497 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum29 032 €29 172 €33 215 €34 247 €17 150 €1745 €636 €
Lühiajalised kohustised8092 €5502 €14 934 €4340 €10 196 €8000 €24 867 €
Pikaajalised kohustised29 707 €27 665 €27 780 €6560 €8200 €8866 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Ärikasum enne kulumit4409 €8175 €1948 €3506 €22 073 €16 415 €5508 €
Aruanne esitatud26.06.202618.04.202529.06.202427.04.202313.12.202213.12.202125.11.2020
Omakapitali osakaal varadest50,8 %55,9 %51,4 %75,3 %65,1 %50,4 %15,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust−212,7 %−1,9 %−6,1 %−6,9 %275,6 %250,5 %108,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang