Registrikaart · Äriregistri kanne 14238107
EHITUSMASINAD OÜ
- Registrikood14238107
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20258050 €
- KMKR numberEE101962364
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- EHITUSMASINAD OÜ
- Registrikood
- 14238107
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.04.2017
- KMKR number
- EE101962364
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Pilvetee tn 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 32 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 8050 € | +4 | |
| Müügitulu muutus | 172 395 € → 8050 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46711 | Mootorsõidukite hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 8050 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite hulgimüük EMTAK 2025 | 8050 € |
| 2024 | Mootorsõidukite hulgimüük EMTAK 2025 | 172 395 € |
| 2023 | Kaevandus- ja ehitusmasinate hulgimüük EMTAK 2008 | 59 650 € |
| 2022 | Kaevandus- ja ehitusmasinate hulgimüük EMTAK 2008 | 52 000 € |
| 2021 | Kaevandus- ja ehitusmasinate hulgimüük EMTAK 2008 | 27 447 € |
| 2020 | Kaevandus- ja ehitusmasinate hulgimüük EMTAK 2008 | 53 602 € |
| 2019 | Kaevandus- ja ehitusmasinate hulgimüük EMTAK 2008 | 51 260 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8050 € | 172 395 € | 59 650 € | 52 000 € | 27 447 € | 53 602 € | 51 260 € |
| Ärikasum enne makse | −3688 € | 573 € | 313 € | 56 836 € | 41 361 € | 68 266 € | 111 782 € |
| Aruandeaasta kasum | −3688 € | 573 € | 313 € | 56 836 € | 41 361 € | 68 266 € | 111 782 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 5118 € |
| Varad kokku | 590 187 € | 708 294 € | 557 388 € | 548 946 € | 747 821 € | 249 431 € | 443 461 € |
| sh käibevarad | 246 225 € | 246 496 € | 295 482 € | 185 653 € | 166 978 € | 126 149 € | 191 632 € |
| sh raha | 225 € | 93,00 € | 22,00 € | 12 753 € | 15 014 € | 17 524 € | 30 370 € |
| Omakapital | 344 826 € | 348 514 € | 347 941 € | 347 628 € | 290 793 € | 249 431 € | 181 165 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 245 361 € | 359 780 € | 209 447 € | 201 318 € | 457 028 € | 0,00 € | 262 296 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 58,4 % | 49,2 % | 62,4 % | 63,3 % | 38,9 % | 100,0 % | 40,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −45,8 % | 0,3 % | 0,5 % | 109,3 % | 150,7 % | 127,4 % | 218,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.