Registrikaart · Äriregistri kanne 14238389
KIVIAIA KODU OÜ
- Registrikood14238389
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202556 870 €
- KMKR numberEE101964061
- Sellel aadressil on registreeritud 88 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- KIVIAIA KODU OÜ
- Registrikood
- 14238389
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.04.2017
- KMKR number
- EE101964061
- Osa- või aktsiakapital
- 2550 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Telliskivi tn 60/5
- Aadress kehtib alates
- 11.12.2024
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| OÜ Urban Management | 33,33 % · 850 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Raud Invest OÜ | 33,33 % · 850 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Osaühing STRATEGIUS | 33,33 % · 850 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Jaan Kurm | Juhatuse liige | 10.04.2017 |
| Georg Sarapuu | Juhatuse liige | 20.05.2026 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Jaan Kurm | otsene osalus | 18.11.2018 |
| Raido Raud | kaudne osalus | 18.11.2018 |
| Elar Sarapuu | kaudne osalus | 18.11.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 61 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 56 870 € | +11,8 | |
| Müügitulu muutus | 46 960 € → 56 870 € | +6,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725236646
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 56 870 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 56 870 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 46 960 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 23 571 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 5975 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 4400 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 2607 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 2607 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 56 870 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 56 870 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 56 870 € | 46 960 € | 23 571 € | 5975 € | 4400 € | 2607 € | 2607 € |
| Ärikasum | 21 733 € | 733 187 € | −62 895 € | −5550 € | −14 369 € | −44 557 € | −27 024 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −74 295 € | 636 895 € | −187 940 € | −199 818 € | −102 102 € | 124 911 € | 818 534 € |
| Aruandeaasta kasum | −74 295 € | 636 895 € | −187 940 € | −199 818 € | −102 102 € | 124 911 € | 818 534 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 2 523 607 € | 2 506 580 € | 1 767 163 € | 1 753 737 € | 1 758 729 € | 1 773 979 € | 1 257 072 € |
| sh käibevarad | 28 607 € | 11 580 € | 17 163 € | 3737 € | 8729 € | 23 979 € | 7072 € |
| sh põhivarad | 2 495 000 € | 2 495 000 € | 1 750 000 € | 1 750 000 € | 1 750 000 € | 1 750 000 € | 1 250 000 € |
| sh raha | 27 532 € | 8916 € | 14 704 € | 2385 € | 6989 € | 21 756 € | 5126 € |
| Omakapital | 1 019 090 € | 1 092 385 € | 455 490 € | 643 431 € | 843 249 € | 945 351 € | 820 440 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2550 € | 2550 € | 2550 € | 2550 € | 2550 € | 2550 € | 2550 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 090 835 € | 452 940 € | 640 880 € | 840 699 € | 942 801 € | 817 890 € | −644 € |
| Lühiajalised kohustised | 1 504 517 € | 1 414 195 € | 511 428 € | 1 104 306 € | 257 € | 425 639 € | 689 € |
| Pikaajalised kohustised | — | 0,00 € | 800 245 € | 6000 € | 915 223 € | 402 989 € | 435 943 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 23.04.2026 | 18.06.2025 | 30.06.2024 | 08.07.2023 | 04.07.2022 | 16.07.2021 | 14.12.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 40,4 % | 43,6 % | 25,8 % | 36,7 % | 47,9 % | 53,3 % | 65,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −130,6 % | 1356,3 % | −797,3 % | −3344,2 % | −2320,5 % | 4791,4 % | 31 397,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.