Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14239584

Ngonart OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14239584
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202525 018 €
  • KMKR numberEE101964210
  • Sellel aadressil on registreeritud 4777 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

44/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 12.04.2017Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 12.04.2017 2017, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Ngonart OÜ
Registrikood
14239584
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
12.04.2017
KMKR number
EE101964210
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepapaja tn 6

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 44 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu25 018 €+8,5
Müügitulu muutus34 330 € → 25 018 €-8,1
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
62101ProgrammeeriminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €9474 €19 tuh €28 tuh €38 tuh €2019: 29 980 €20192020: 37 895 €37 895 €20202021: 35 972 €20212022: 33 994 €20222023: 31 198 €20232024: 34 330 €20242025: 25 018 €25 018 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 25 018 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Programmeerimine EMTAK 202525 018 €
2024Programmeerimine EMTAK 202534 330 €
2023Programmeerimine EMTAK 200831 198 €
2022Programmeerimine EMTAK 200833 994 €
2021Programmeerimine EMTAK 200835 972 €
2020Programmeerimine EMTAK 200837 895 €
2019Programmeerimine EMTAK 200829 980 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112017: 1120172018: 120182019: 120192020: 120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20181
20171

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu25 018 €34 330 €31 198 €33 994 €35 972 €37 895 €29 980 €
Ärikasum enne makse−1442 €1474 €−363 €−275 €5074 €−900 €134 €
Aruandeaasta kasum−1442 €1474 €−363 €−275 €5074 €−900 €134 €
Tööjõukulud22 395 €29 604 €27 385 €24 560 €25 125 €31 680 €25 932 €
Varad kokku3675 €5137 €3658 €4021 €5102 €296 €914 €
sh käibevarad3675 €5137 €3658 €4021 €5102 €296 €914 €
sh raha3317 €5023 €217 €
Omakapital3675 €5116 €3642 €4006 €4281 €−794 €106 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised0,00 €21,00 €16,00 €15,00 €821 €1090 €808 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Omakapitali osakaal varadest100,0 %99,6 %99,6 %99,6 %83,9 %-268,2 %11,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust-5,8 %4,3 %-1,2 %-0,8 %14,1 %-2,4 %0,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang