Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14242994

Inska OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14242994
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20232
  • Müügitulu 202367 486 €
  • KMKR numberEE101965332

Usaldusväärsuse indeks

56/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 18.04.2017Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 18.04.2017 2017, Viimane aruanne 2023, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Inska OÜ
Registrikood
14242994
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
18.04.2017
KMKR number
EE101965332
Aadress
Saare maakond, Saaremaa vald, Muratsi küla, Tinuri

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 56 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu67 486 €+12,5
Müügitulu muutus70 328 € → 67 486 €-1,2
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
43311KrohviminePõhitegevusala
43341Värvimine ja klaasimine

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €18 tuh €35 tuh €53 tuh €70 tuh €2019: 26 845 €20192020: 28 782 €20202021: 38 160 €20212022: 70 328 €70 328 €20222023: 67 486 €67 486 €2023
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Krohvimine teenis ettevõte 2023. aastal 42 711 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2023Krohvimine EMTAK 200842 711 €
2023Värvimine ja klaasimine EMTAK 200824 775 €
2022Krohvimine EMTAK 200829 490 €
2022Värvimine ja klaasimine EMTAK 200822 338 €
2022Tellingute ja tööplatvormide püstitus ja demonteerimine. Ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 200818 500 €
2021Värvimine ja klaasimine EMTAK 200825 764 €
2021Krohvimine EMTAK 200812 396 €
2020Krohvimine EMTAK 200815 227 €
2020Värvimine ja klaasimine EMTAK 200812 714 €
2020Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008841 €
2019Värvimine ja klaasimine EMTAK 200825 766 €
2019Krohvimine EMTAK 20081079 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
011222017: 2220172018: 120182019: 120192020: 120202021: 120212022: 120222023: 222023
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20232
20221
20211
20201
20191
20181
20172

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20232022202120202019
Müügitulu67 486 €70 328 €38 160 €28 783 €26 845 €
Ärikasum enne makse2378 €16 250 €−5146 €−15 442 €−15 614 €
Aruandeaasta kasum2030 €16 250 €−5146 €−15 442 €−16 489 €
Tööjõukulud29 455 €12 640 €15 187 €11 867 €12 844 €
Varad kokku21 356 €24 309 €10 368 €15 157 €32 911 €
sh käibevarad21 356 €23 580 €5960 €6522 €19 778 €
sh raha1651 €22 541 €5598 €5844 €17 654 €
Omakapital19 968 €19 738 €3488 €8634 €24 076 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised1388 €3839 €4009 €1585 €1902 €
Pikaajalised kohustised0,00 €732 €2871 €4938 €6933 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)21111
Omakapitali osakaal varadest93,5 %81,2 %33,6 %57,0 %73,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust3,0 %23,1 %-13,5 %-53,6 %-61,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang