Registrikaart · Äriregistri kanne 14244208
Caprima Capital OÜ
- Registrikood14244208
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202517 717 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Caprima Capital OÜ
- Registrikood
- 14244208
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.04.2017
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Võistluse tn 1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 49 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 17 717 € | +7,1 | |
| Müügitulu muutus | 18 400 € → 17 717 € | -1,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+37258606010
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 66191 | Finantsnõustamine | Põhitegevusala |
| 66301 | Fondide valitsemine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Finantsnõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 16 901 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Finantsnõustamine EMTAK 2025 | 16 901 € |
| 2025 | Fondide valitsemine EMTAK 2025 | 816 € |
| 2024 | Finantsnõustamine EMTAK 2025 | 10 000 € |
| 2024 | Fondide valitsemine EMTAK 2025 | 8400 € |
| 2023 | Finantsnõustamine EMTAK 2008 | 20 000 € |
| 2023 | Fondide valitsemine EMTAK 2008 | 18 400 € |
| 2022 | Fondide valitsemine EMTAK 2008 | 484 219 € |
| 2021 | Fondide valitsemine EMTAK 2008 | 211 224 € |
| 2020 | Fondide valitsemine EMTAK 2008 | 192 776 € |
| 2019 | Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse EMTAK 2008 | 228 477 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 17 717 € | 18 400 € | 38 400 € | 484 219 € | 211 224 € | 192 776 € | 228 477 € |
| Ärikasum enne makse | 13 649 € | −1330 € | −121 079 € | 261 255 € | 94 082 € | 101 097 € | 129 279 € |
| Aruandeaasta kasum | 6598 € | −1330 € | −136 922 € | 247 163 € | 77 531 € | 75 271 € | 120 949 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 134 097 € | 204 421 € | 94 168 € | 83 128 € | 84 157 € |
| Varad kokku | 28 676 € | 61 133 € | 49 793 € | 302 940 € | 108 889 € | 111 714 € | 141 468 € |
| sh käibevarad | 25 676 € | 58 133 € | 46 793 € | 296 940 € | 106 889 € | 109 714 € | 139 968 € |
| sh raha | 17 276 € | 44 664 € | 45 568 € | 296 622 € | 63 136 € | 65 071 € | 82 802 € |
| Omakapital | 12 367 € | 30 769 € | 32 100 € | 264 022 € | 99 557 € | 104 565 € | 136 470 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 16 309 € | 30 364 € | 17 693 € | 38 918 € | 9332 € | 7149 € | 4998 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 43,1 % | 50,3 % | 64,5 % | 87,2 % | 91,4 % | 93,6 % | 96,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 37,2 % | −7,2 % | −356,6 % | 51,0 % | 36,7 % | 39,0 % | 52,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.