Saarline Logistics OÜ
- Registrikood14246992
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202539 500 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Saarline Logistics OÜ
- Registrikood
- 14246992
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.04.2017
- KMKR number
- —
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Filosoofi tn 8a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
53/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 39 500 € | +10,3 |
| Müügitulu muutus | 39 990 € → 39 500 € | -0,4 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725130094
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 39 500 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 39 500 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 39 990 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 39 800 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 39 500 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 39 900 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 39 900 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 22 934 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 39 500 € | 39 990 € | 39 800 € | 39 500 € | 39 900 € | 39 900 € | 22 934 € |
| Ärikasum enne makse | 8924 € | 14 960 € | −18 576 € | −13 806 € | 18 034 € | 7546 € | 6463 € |
| Aruandeaasta kasum | 8924 € | 14 960 € | −18 576 € | −13 806 € | 18 034 € | 7546 € | 6463 € |
| Tööjõukulud | 14 226 € | 10 478 € | 10 284 € | 9984 € | 8199 € | 9377 € | 5232 € |
| Varad kokku | 31 181 € | 22 216 € | 6922 € | 25 769 € | 39 535 € | 21 501 € | 13 930 € |
| sh käibevarad | 31 181 € | 22 216 € | 6922 € | 25 769 € | 39 535 € | 21 501 € | 13 930 € |
| Omakapital | 30 806 € | 21 882 € | 6922 € | 25 498 € | 39 304 € | 21 270 € | 13 724 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 375 € | 334 € | 0,00 € | 271 € | 231 € | 231 € | 206 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,8 % | 98,5 % | 100,0 % | 98,9 % | 99,4 % | 98,9 % | 98,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 22,6 % | 37,4 % | -46,7 % | -35,0 % | 45,2 % | 18,9 % | 28,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.