Registrikaart · Äriregistri kanne 14247508
KSenukai Digital OÜ
- Registrikood14247508
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 202518
- Müügitulu 2025722 285 €
- KMKR numberEE101981439
- Sellel aadressil on registreeritud 107 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- KSenukai Digital OÜ
- Registrikood
- 14247508
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.04.2017
- KMKR number
- EE101981439
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rotermanni tn 8
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 79 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 18 töötajat viimases aruandes | +18 | |
| Müügitulu | 722 285 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 774 247 € → 722 285 € | -2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+37061514763
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 73121 | Reklaami vahendamine meedias | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Reklaami vahendamine meedias teenis ettevõte 2025. aastal 722 285 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2025 | 722 285 € |
| 2024 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2025 | 774 247 € |
| 2023 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2008 | 751 051 € |
| 2022 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2008 | 773 140 € |
| 2021 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2008 | 910 851 € |
| 2020 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2008 | 723 211 € |
| 2019 | Reklaami vahendamine meedias EMTAK 2008 | 453 544 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 18 |
| 2024 | 23 |
| 2023 | 22 |
| 2022 | 22 |
| 2021 | 45 |
| 2020 | 29 |
| 2019 | 21 |
| 2018 | 10 |
| 2017 | 9 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 722 285 € | 774 247 € | 751 051 € | 773 511 € | 910 851 € | 723 461 € | 453 544 € |
| Ärikasum enne makse | 49 401 € | 32 148 € | 29 975 € | 33 449 € | 39 561 € | 31 181 € | 20 757 € |
| Aruandeaasta kasum | 49 401 € | 32 148 € | 29 975 € | 33 449 € | 39 561 € | 31 181 € | 20 757 € |
| Tööjõukulud | 548 640 € | 618 219 € | 588 657 € | 578 648 € | 655 670 € | 537 775 € | 336 769 € |
| Varad kokku | 334 040 € | 309 426 € | 256 058 € | 218 313 € | 245 816 € | 215 884 € | 162 644 € |
| sh käibevarad | 331 297 € | 304 789 € | 252 434 € | 214 465 € | 239 742 € | 210 803 € | 161 527 € |
| sh raha | 143 549 € | 215 264 € | 169 320 € | 128 333 € | 149 712 € | 126 359 € | 72 123 € |
| Omakapital | 249 965 € | 200 564 € | 168 415 € | 138 441 € | 104 992 € | 65 431 € | 34 250 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 84 075 € | 108 862 € | 87 643 € | 79 872 € | 140 824 € | 150 453 € | 128 394 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 18 | 23 | 22 | 22 | 45 | 29 | 21 |
| Omakapitali osakaal varadest | 74,8 % | 64,8 % | 65,8 % | 63,4 % | 42,7 % | 30,3 % | 21,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 6,8 % | 4,2 % | 4,0 % | 4,3 % | 4,3 % | 4,3 % | 4,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.