Registrikaart · Äriregistri kanne 14248077
Odys Global OÜ
- Registrikood14248077
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20254 754 248 €
- KMKR numberEE102003167
- Sellel aadressil on registreeritud 29 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Odys Global OÜ
- Registrikood
- 14248077
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.04.2017
- KMKR number
- EE102003167
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Kastani tn 92
- Aadress kehtib alates
- 05.08.2026
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Ion Vartic | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ion Vartic | Juhatuse liige | 25.04.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Ion Vartic | otsene osalus | 29.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 78 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 4 754 248 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 3 098 262 € → 4 754 248 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 4 754 248 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 4 754 248 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 3 098 262 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 1 902 926 € |
| 2022 | Veebiportaalide tegevus EMTAK 2008 | 1 922 029 € |
| 2021 | Veebiportaalide tegevus EMTAK 2008 | 2 160 689 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 2 080 369 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 652 617 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 754 248 € | 3 098 262 € | 1 902 926 € | 1 922 029 € | 2 160 689 € | 2 080 369 € | 652 617 € |
| Ärikasum | 33 775 € | 312 878 € | 163 554 € | −223 307 € | −25 571 € | 288 304 € | 118 065 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 28 986 € | 352 709 € | 164 792 € | −223 293 € | −25 551 € | 288 319 € | 118 070 € |
| Aruandeaasta kasum | 28 986 € | 352 709 € | 164 792 € | −223 293 € | −25 551 € | 288 319 € | 118 070 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | — |
| Varad kokku | 985 128 € | 690 453 € | 365 364 € | 242 116 € | 424 587 € | 449 245 € | 146 111 € |
| sh käibevarad | 985 128 € | 690 453 € | 365 364 € | 242 116 € | 424 587 € | 449 245 € | 146 111 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | — |
| sh raha | 872 054 € | 648 931 € | 319 311 € | 233 898 € | 412 998 € | 376 269 € | 131 222 € |
| Omakapital | 709 747 € | 680 761 € | 328 052 € | 163 260 € | 386 553 € | 414 104 € | 125 785 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 680 261 € | 327 552 € | 162 760 € | 386 053 € | 411 604 € | 123 285 € | 5215 € |
| Lühiajalised kohustised | 275 381 € | 9692 € | 37 312 € | 78 856 € | 38 034 € | 35 141 € | 20 326 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 33 775 € | 312 878 € | 163 554 € | −223 307 € | −25 571 € | 288 304 € | — |
| Aruanne esitatud | 05.08.2026 | 18.06.2025 | 23.04.2024 | 30.06.2023 | 19.08.2022 | 15.10.2021 | 02.11.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 72,0 % | 98,6 % | 89,8 % | 67,4 % | 91,0 % | 92,2 % | 86,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,6 % | 11,4 % | 8,7 % | −11,6 % | −1,2 % | 13,9 % | 18,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.