Speed Proff OÜ
- Registrikood14248086
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202560 226 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Speed Proff OÜ
- Registrikood
- 14248086
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.04.2017
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Järveküla, Kaare tee 1/2-15
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
51/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 60 226 € | +12 |
| Müügitulu muutus | 72 179 € → 60 226 € | -5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256925130
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47811 | Mootorsõidukite jaemüük | Põhitegevusala |
| 49411 | Kaubavedu maanteel |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Mootorsõidukite jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 36 500 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 36 500 € |
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 23 726 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 72 179 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 26 450 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 6680 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 31 744 € |
| 2020 | Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2008 | 6521 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 57 365 € |
| 2019 | Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2008 | 12 250 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 60 226 € | 72 179 € | 26 450 € | 0,00 € | 6680 € | 38 265 € | 69 615 € |
| Ärikasum enne makse | 27 886 € | 7061 € | 19 133 € | −999 € | −3799 € | −7055 € | 9788 € |
| Aruandeaasta kasum | 27 886 € | 6211 € | 19 014 € | −999 € | −3799 € | −7055 € | 9788 € |
| Tööjõukulud | 8116 € | 30 255 € | 9826 € | 0,00 € | 2611 € | 24 801 € | 28 182 € |
| Varad kokku | 68 611 € | 47 443 € | 43 819 € | 16 436 € | 18 799 € | 21 132 € | 30 267 € |
| sh käibevarad | 44 989 € | 47 443 € | 43 819 € | 1,00 € | 5449 € | 21 132 € | 30 267 € |
| sh raha | 11 480 € | 37 648 € | 29 647 € | 0,00 € | 5423 € | 19 846 € | 16 721 € |
| Omakapital | 68 611 € | 40 725 € | 34 514 € | 15 500 € | 16 499 € | 20 298 € | 27 353 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 6718 € | 9305 € | 936 € | 2300 € | 834 € | 2914 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 85,8 % | 78,8 % | 94,3 % | 87,8 % | 96,1 % | 90,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 46,3 % | 8,6 % | 71,9 % | — | -56,9 % | -18,4 % | 14,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.