Registrikaart · Äriregistri kanne 14249111
Pepco Estonia OÜ
- Registrikood14249111
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 2025241
- Müügitulu 202534 438 905 €
- KMKR numberEE101969202
- Sellel aadressil on registreeritud 182 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Pepco Estonia OÜ
- Registrikood
- 14249111
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.04.2017
- KMKR number
- EE101969202
- Osa- või aktsiakapital
- 20 000 €
- Majandusaasta
- 01.10 — 30.09
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõpruse pst 145
- Aadress kehtib alates
- 06.10.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Pepco Holdings SP. Z.O.O | 100 % · 20 000 € | Ainuomand | 13.04.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Barbara Nędza | Juhatuse liige | 14.06.2023 |
| Marcin Andrzej Stańko | Juhatuse liige | 02.07.2025 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Barbara Nędza | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 20.06.2023 |
| Marcin Andrzej Stańko | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 29.07.2025 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 83 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 241 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 34 438 905 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 33 966 371 € → 34 438 905 € | +0,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726068889
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47121 | Muu spetsialiseerimata jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu spetsialiseerimata jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 34 438 905 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 34 438 905 € |
| 2024 | Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 33 966 371 € |
| 2023 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 33 667 101 € |
| 2022 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 27 578 302 € |
| 2021 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 21 176 449 € |
| 2020 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 14 793 931 € |
| 2019 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 10 999 469 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 5275 € ehk 0 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 34 433 630 € |
| Müük väljaspool Euroopa Liidu riike, muud | 5275 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 241 |
| 2024 | 238 |
| 2023 | 221 |
| 2022 | 197 |
| 2021 | 191 |
| 2020 | 148 |
| 2019 | 100 |
| 2018 | 10 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 34 438 905 € | 33 966 371 € | 33 667 101 € | 27 578 302 € | 21 176 449 € | 14 793 931 € | 10 999 469 € |
| Ärikasum | 2 986 945 € | 3 285 187 € | 4 260 145 € | 2 295 423 € | 2 734 318 € | 1 433 649 € | 1 091 415 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 3 048 144 € | 3 571 272 € | 4 323 445 € | 2 307 263 € | 2 735 893 € | 1 428 259 € | 1 098 819 € |
| Aruandeaasta kasum | 2 201 990 € | 1 662 903 € | 4 323 445 € | 2 307 263 € | 2 735 893 € | 1 428 259 € | 1 098 819 € |
| Tööjõukulud | 5 262 121 € | 4 553 045 € | 4 094 232 € | 3 148 921 € | 3 010 485 € | 2 206 487 € | 1 441 784 € |
| Põhivarade kulum | 945 051 € | 1 059 798 € | 1 108 149 € | 984 264 € | 864 034 € | 544 037 € | 272 355 € |
| Varad kokku | 8 272 134 € | 8 192 003 € | 14 175 017 € | 11 567 276 € | 9 148 760 € | 6 735 469 € | 3 858 229 € |
| sh käibevarad | 6 155 475 € | 5 522 635 € | 10 886 572 € | 8 304 922 € | 5 393 128 € | 3 386 950 € | 1 765 795 € |
| sh põhivarad | 2 116 659 € | 2 669 368 € | 3 288 445 € | 3 262 354 € | 3 755 632 € | 3 348 519 € | 2 092 434 € |
| sh raha | 3 210 506 € | 1 952 203 € | 3 011 236 € | 4 905 901 € | 3 616 694 € | 1 675 246 € | 607 414 € |
| Omakapital | 4 805 253 € | 5 780 235 € | 11 817 332 € | 7 493 887 € | 5 186 624 € | 2 450 731 € | 1 022 472 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 20 000 € | 20 000 € | 20 000 € | 20 000 € | 20 000 € | 20 000 € | 20 000 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 2 583 263 € | 4 097 332 € | 7 473 887 € | 5 166 624 € | 2 430 731 € | 1 002 472 € | −96 347 € |
| Lühiajalised kohustised | 3 192 548 € | 2 411 768 € | 2 357 685 € | 4 073 389 € | 3 962 136 € | 4 238 257 € | 2 835 757 € |
| Pikaajalised kohustised | 274 333 € | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 46 481 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 241 | 238 | 221 | 197 | 191 | 148 | 100 |
| Ärikasum enne kulumit | 3 931 996 € | 4 344 985 € | 5 368 294 € | 3 279 687 € | 3 598 352 € | 1 977 686 € | 1 363 770 € |
| Aruanne esitatud | 07.07.2026 | 02.06.2025 | 14.10.2024 | 27.03.2023 | 12.01.2022 | 30.03.2021 | 30.03.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 58,1 % | 70,6 % | 83,4 % | 64,8 % | 56,7 % | 36,4 % | 26,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 6,4 % | 4,9 % | 12,8 % | 8,4 % | 12,9 % | 9,7 % | 10,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.