Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14251579

Atreus Invest OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14251579
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20250
  • Majandusaasta aruannetes müügitulu ei kajastu, ehkki ettevõte on registris 9 aastat.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

43/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 02.05.2017Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 02.05.2017 2017, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Atreus Invest OÜ
Registrikood
14251579
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
02.05.2017
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Päevakoera tn 9

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 43 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügituluaruandes ei kajastu0
Müügitulu muutusvõrdlusaastat ei ole0
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
70221Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0011102017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu0,00 €
Ärikasum enne makse9320 €164 569 €545 189 €190 571 €−6098 €501 307 €524 797 €
Aruandeaasta kasum9320 €164 569 €545 189 €190 571 €−6098 €501 307 €524 797 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku2 199 844 €2 190 523 €2 030 621 €1 485 432 €1 294 861 €1 367 551 €985 652 €
sh käibevarad220 504 €220 587 €148 036 €72 917 €52 004 €22 271 €7171 €
sh raha220 404 €220 487 €147 936 €72 817 €51 904 €22 171 €7171 €
Omakapital2 199 826 €2 190 505 €2 030 603 €1 485 414 €1 294 843 €1 367 258 €985 384 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised18,00 €18,00 €18,00 €18,00 €
Pikaajalised kohustised18,00 €293 €268 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang