Adiabaat OÜ
- Registrikood14252320
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025860 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Adiabaat OÜ
- Registrikood
- 14252320
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.05.2017
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Sitska tee 12
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
28/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 860 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 8996 € → 860 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725098830
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 71129 | Muud insener-tehnilised tegevusalad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muud insener-tehnilised tegevusalad teenis ettevõte 2025. aastal 860 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2025 | 860 € |
| 2024 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2025 | 8996 € |
| 2023 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 3840 € |
| 2022 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 742 € |
| 2021 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 1610 € |
| 2020 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 1280 € |
| 2019 | Muud insener-tehnilised tegevusalad EMTAK 2008 | 4760 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 860 € | 8996 € | 3840 € | 742 € | 1610 € | 1280 € | 4760 € |
| Ärikasum enne makse | 860 € | 8996 € | 3848 € | 742 € | 1610 € | 1233 € | 4760 € |
| Aruandeaasta kasum | 860 € | 8996 € | 3848 € | 742 € | 1610 € | 1233 € | 4760 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 96 047 € | 96 047 € | 96 047 € | 96 039 € | 96 039 € | 55 889 € | 34 236 € |
| sh käibevarad | 96 047 € | 96 047 € | 96 047 € | 96 039 € | 96 039 € | 55 889 € | 34 236 € |
| sh raha | 193 € | 193 € | 193 € | 185 € | — | — | — |
| Omakapital | 34 540 € | 33 680 € | 24 684 € | 20 836 € | 20 094 € | 18 484 € | 17 251 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 61 507 € | 62 367 € | 71 363 € | 75 203 € | 75 945 € | 37 405 € | 16 985 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 36,0 % | 35,1 % | 25,7 % | 21,7 % | 20,9 % | 33,1 % | 50,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 100,0 % | 100,0 % | 100,2 % | 100,0 % | 100,0 % | 96,3 % | 100,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.