Registrikaart · Äriregistri kanne 14254359
AMSTRADshipping OÜ
- Registrikood14254359
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025296 514 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- AMSTRADshipping OÜ
- Registrikood
- 14254359
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.05.2017
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- —
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Alina Samson | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Alina Samson | Juhatuse liige | 05.05.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Alina Samson | otsene osalus | 23.07.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 54 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 296 514 € | +18,4 | |
| Müügitulu muutus | 403 245 € → 296 514 € | -7,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 52229 | Muud veetransporti teenindavad tegevusalad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud veetransporti teenindavad tegevusalad teenis ettevõte 2025. aastal 296 514 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud veetransporti teenindavad tegevusalad EMTAK 2025 | 296 514 € |
| 2024 | Muud veetransporti teenindavad tegevusalad EMTAK 2025 | 403 245 € |
| 2023 | Muud veetransporti teenindavad tegevusalad EMTAK 2008 | 3 333 277 € |
| 2022 | Muud veetransporti teenindavad tegevusalad EMTAK 2008 | 3 284 707 € |
| 2021 | Muud veetransporti teenindavad tegevusalad EMTAK 2008 | 29 320 482 € |
| 2020 | Muud veetransporti teenindavad tegevusalad EMTAK 2008 | 21 289 244 € |
| 2019 | Muud veetransporti teenindavad tegevusalad EMTAK 2008 | 22 527 676 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2021)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 26 606 446 € ehk 90 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Šveits | 4 661 677 € |
| Venemaa | 3 431 405 € |
| Eesti | 2 892 464 € |
| Türgi | 2 582 812 € |
| Müük väljaspool Euroopa Liidu riike, muud | 2 113 557 € |
| Bulgaaria | 2 059 276 € |
| Araabia Ühendemiraadid | 1 830 318 € |
| Tšehhi | 1 674 109 € |
| Ameerika Ühendriigid | 1 667 337 € |
| Hiina | 1 637 636 € |
| Suurbritannia | 1 383 737 € |
| Küpros | 1 019 253 € |
| Singapur | 854 166 € |
| Holland | 763 467 € |
| Armeenia | 293 330 € |
| Soome | 279 736 € |
| Gruusia | 211 507 € |
| Saksamaa | 143 123 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 296 514 € | 403 245 € | 3 333 277 € | 3 284 707 € | 29 498 910 € | 21 289 244 € | 22 527 676 € |
| Ärikasum | −24 356 € | 16 988 € | 34 630 € | −997 959 € | 1 499 913 € | −1 547 645 € | 734 560 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −24 356 € | 16 989 € | 36 075 € | −982 364 € | 1 514 960 € | −1 565 271 € | 719 057 € |
| Aruandeaasta kasum | −24 356 € | 16 989 € | 36 075 € | −982 364 € | 1 514 960 € | −1 565 271 € | 719 057 € |
| Tööjõukulud | 11 432 € | 11 670 € | 11 326 € | 4198 € | 11 898 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 288 602 € | 328 313 € | 758 516 € | 782 379 € | 11 199 344 € | 201 300 € | 1 384 241 € |
| sh käibevarad | 275 907 € | 245 819 € | 243 014 € | 266 877 € | 3 253 026 € | 201 300 € | 1 384 241 € |
| sh põhivarad | 12 695 € | 82 494 € | 515 502 € | 515 502 € | 7 946 318 € | — | — |
| sh raha | 47 912 € | 86 927 € | 187 138 € | 202 457 € | 2 408 788 € | 110 797 € | 217 453 € |
| Omakapital | 284 745 € | 309 101 € | 292 112 € | 256 037 € | 1 235 901 € | −326 650 € | 1 238 621 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 306 601 € | 289 612 € | 253 537 € | 1 235 901 € | −281 559 € | 1 236 121 € | 517 064 € |
| Lühiajalised kohustised | 3857 € | 19 212 € | 466 404 € | 526 342 € | 9 963 443 € | 527 950 € | 145 620 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 28.05.2026 | 01.07.2025 | 09.09.2024 | 05.03.2024 | 05.03.2024 | 15.05.2023 | 28.12.2022 |
| Auditeeritud | — | — | — | — | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,7 % | 94,1 % | 38,5 % | 32,7 % | 11,0 % | −162,3 % | 89,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −8,2 % | 4,2 % | 1,1 % | −29,9 % | 5,1 % | −7,4 % | 3,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.