Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14254589

SYLLA OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14254589
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202548 706 €
  • KMKR numberEE101969516

Usaldusväärsuse indeks

45/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 05.05.2017Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 05.05.2017 2017, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
SYLLA OÜ
Registrikood
14254589
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
05.05.2017
KMKR number
EE101969516
Aadress
Saare maakond, Saaremaa vald, Kõrkküla, Sülla

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu48 706 €+11,2
Müügitulu muutus70 613 € → 48 706 €-9,3
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €18 tuh €37 tuh €55 tuh €73 tuh €2019: 14 154 €20192020: 44 523 €20202021: 43 248 €20212022: 37 620 €20222023: 73 010 €73 010 €20232024: 70 613 €20242025: 48 706 €48 706 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 48 706 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 202548 706 €
2024Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 202570 613 €
2023Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200873 010 €
2022Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200837 620 €
2021Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200843 248 €
2020Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200844 523 €
2019Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200814 154 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012232017: 120172018: 3320182019: 220192020: 120202021: 220212022: 220222023: 220232024: 220242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20242
20232
20222
20212
20201
20192
20183
20171

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu48 706 €70 613 €73 010 €37 620 €43 248 €44 523 €14 154 €
Ärikasum enne makse274 €982 €28 095 €568 €9463 €2604 €−15 450 €
Aruandeaasta kasum274 €982 €28 095 €568 €9463 €2604 €−15 450 €
Tööjõukulud12 038 €18 654 €14 521 €15 195 €11 165 €9154 €11 314 €
Varad kokku37 957 €32 500 €37 869 €15 969 €14 232 €13 475 €13 317 €
sh käibevarad35 278 €29 493 €33 120 €9479 €6001 €5766 €4249 €
sh raha12 295 €12 154 €25 214 €6171 €4789 €3865 €
Omakapital29 978 €29 704 €28 722 €627 €58,00 €−9405 €−12 008 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised7979 €2796 €9147 €15 342 €14 174 €22 880 €25 325 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1222212
Omakapitali osakaal varadest79,0 %91,4 %75,8 %3,9 %0,4 %-69,8 %-90,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust0,6 %1,4 %38,5 %1,5 %21,9 %5,8 %-109,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang